realme PUBG Mobile liga pokračuje třetím turnajem. Nenech si utéct poslední šanci!

4. 5. 2021 10:43
realme PUBG Mobile liga
i
realme PUBG Mobile liga
Zdroj: grafika PLAYzone
Další velká soutěž v PUBG Mobile je tady! Po úspěchu dřívějších dlouhodobých lig se budeme držet tohoto konceptu i nyní. Přivítejte realme PUBG Mobile ligu!

Mobilní adaptace PlayerUnknown's Battlegrounds udává trendy mobilního gamingu a díky společnosti realme je nám ctí představit náš další dlouhodobý projekt. Realme PUBG Mobile liga bude trvat dva měsíce, zapojit se může naprosto každý a stejně tak se kdokoliv může dostat i na komentovaný stream s domácí špičkou. Ve hře budou parádní ceny od partnera soutěže, mezi kterými je největším lákadlem 4x parádní telefon realme 8 Pro.

Celá soutěž odstartuje třemi kvalifikačními turnaji, do nichž se již nyní můžete přihlásit. Účastníci jednotlivých kvalifikací budou sbírat body do velké tabulky, ze které postoupí 32 nejlepších týmů do základní části. Motivace zapojit se do všech tří kvalifikačních turnajů je tedy velká, protože díky zvolenému systému se může do základní části podívat naprosto každý, stačí se jen zapojit! Samotná hlavní fáze už bude živě streamovaná a v průběhu čtyř týdnů budeme hledat složení velkolepého finále. Šampiona realme PUBG Mobile ligy poznáme po dvou hracích dnech v polovině června. Neváhej se zapojit a ukázat, že si mobilní PUBG zaslouží své místo na scéně!

Harmonogram celé realme PUBG Mobile ligy:
Středa 21. dubna 1. otevřená kvalifikace
Středa 28. dubna 2. otevřená kvalifikace
Středa 5. května 3. otevřená kvalifikace
Středa 12. května 1. kolo základní části
Středa 19. května 2. kolo základní části
Středa 26. května 3. kolo základní části
Středa 2. června 4. kolo základní části
Středa 9. června 1. den velkého finále
Středa 16. června 2. den velkého finále

1. místo: 4x realme 8 Pro

Realme 8 Pro

2. místo: 4x realme Watch S Pro

Watch S Pro

3. místo: 4x realme Buds Air 2

Buds air 2

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8464

Doporučená videa: