Teď nebo nikdy! Poslední kvalifikace na Guseppe MČR v League of Legends se koná už dnes

16. 10. 2021 09:00
Poslední kvalifikace je tady!
i
Poslední kvalifikace je tady!
Zdroj: PLAYzone
Kvalifikace v rámci tří Guseppe MČR Tour nabídly mnoho zajímavých momentů a ukázaly na ty nejlepší týmy, ale tento týden se po necelém půlroce dočkáme posledních dvou postupujících celků do závěrečného finálového víkendu. Místo je stále i pro tebe, takže pokud se chceš zapojit do těch nejlepších bojů na domácí scéně, tak dnes je na to poslední příležitost.

Tři Guseppe MČR Tour, jedenáct kvalifikací a nyní nás čeká ta poslední. Celá sezóna utekla rychle jako voda, ale stále musíme zjistit ještě poslední dva týmy do finálové části třetí zastávky Guseppe MČR Tour. Zatím se zde nacházejí NDGU eSports, Dynamo Eclot, Cryptova, Brute Talents. párači a necrosmoke a Brute. Své místo na MČR si v minulých dvou zastávkách pojistili dva největší čeští giganti v LoLku – eSuba a SINNERS. Kdo se k nim připojí? To zjistíme již brzy!

Klidně se dalším postupujícím do závěrečných bojů o MČR můžeš stát i ty! Jediné, co stačí, je skupina kamarádů, chuť vyhrávat a hlavně nějaký ten skill, se kterým budeš konkurenceschopný. Ovšem tentokrát už není na co čekat, poslední kvalifikace proběhne dnes od 14:00, tak na to buď připraven, ať náhodou svoji šanci na slávu nezmeškáš. Přihlásit se do turnaje můžeš kliknutím na banner, nebo přímo v tabulce níže a vidím se na riftu!

Harmonogram 3. zastávky Guseppe MČR Tour:
Sobota 25. září 14:00 1. kvalifikace
Sobota 2. října 14:00 2. kvalifikace
Sobota 9. října 14:00 3. kvalifikace
Sobota 16. října 14:00 4. kvalifikace
Po-út 18. a 19. října Finále

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
315

Doporučená videa: