Trable v táboře EERINESS MARVO! Na MČR nemůže nastoupit DOCKSTAR, náhradou je NIO

24. 11. 2021 17:36
NIO
i
NIO
Zdroj: eSuba
Vodafone MČR v počítačových hrách nám už začalo. Jeden z týmů ale i přesto musel na poslední chvíli zasáhnout do soupisky, jeden z jeho hráčů měl totiž pozitivní test na COVID-19 a nebude se moci turnaje přímo v Brně zúčastnit. Týmu bylo ale samozřejmě povoleno si sehnat okamžitou náhradu.

eSuba a GLORE už bojují na první mapě letošní mistrovství, tým z druhé skupiny, EERINESS MARVO, má ale takto těsně před začátkem svého počínání úplně jiné starosti. Dominik 'DOCKSTAR' Putirka totiž byl těsně před turnajem pozitivně testován na COVID-19 a jeho účast je tedy znemožněna. Týmu byla udělena výjimka možnosti změny v sestavě, jelikož EERINESS MARVO neměli na soupisce trenéra ani náhradníka.

Takto na poslední chvíli si najít náhradu, to samozřejmě nebyl jeden z těch jednodušších úkolů. Hráči ale rychle rozhodili sítě a ve výsledku vzniklo několik hezkých variant, ze kterých bylo možné vybírat. Volba nakonec padla na hráče, který hraní na největších pódiích domácí scény zná moc dobře. Řeč je o Dominiku 'NIO' Maxianovi, jenž na tuto nabídku kývl a na Vodafone MČR v CS:GO se představí v kariéře již počtvrté. Jeho největším dosavadním úspěchem je třetí místo z loňského roku s eSubou, v ostatních vystoupeních nepostoupil ze skupiny.

Z hlediska individuálních kvalit je to sice posila znamenitá, týmu se ale tímto naruší souhra, což je takto těsně před startem turnaje samozřejmě velká potíž. EERINESS MARVO sice patří mezi největší outsidery turnaje, po téhle přítěží se ale jejich šance na jakýkoliv, byť sebemenší úspěch, opět ztenčila. Na druhou stranu se ale můžeme těšit na o to více uvolněnou hru, ve které pokud někdo zazáří, tak to oponentům může dělat potíže.

Sestava EERINESS MARVO pro Vodafone MČR 2021:

 Česká republika Pavel 'replay' Vaněk
 Česká republika Matěj 'stinx' Štorek
 Česká republika Dominik 'desty' Černý
 Česká republika Patrik 'Lastík' Ptáček
 Slovensko Dominik 'NIO' Maxian

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8956

Doporučená videa: