Třetí FIFA COOL sezóna klepe na dveře. Těšit se můžete na velkou AXE ligu i nový Big Shock! pohár

6. 5. 2021 14:09
AXE FIFA COOL liga
i
AXE FIFA COOL liga
Zdroj: grafika PLAYzone
FIFA míří zpátky do COOL lig, třetí sezóna s sebou přináší mnoho zajímavých změn. Nesmí samozřejmě chybět samotná FIFA COOL liga s novým titulárním partnerem AXE, kromě ní je tu ale také zbrusu nový Big Shock! FIFA COOL Pohár – šance pro všechny vyzvat ty nejlepší hráče na scéně. A v neposlední řadě bude na programu THE NEW AXE EFFECT Showmatch, který zakončí třetí sezónu souboji těch nejlepších hráčů.

AXE FIFA COOL liga se dočkala mnoha změn, včetně značného rozšíření. Lépe řečeno, došlo ke spojení 1. a 2. ligy. Počet hráčů v lize se zvýší na 16 a kvalifikace proběhne spojením 1. a 2. ligy v barážových zápasech, které se uskuteční již 13. května. Dále se šestnáctka nejlepších rozlosuje do 4 skupin po 4 hráčích. Skupiny se budou hrát systémem GSL, kterým se hrálo i finále eRepre. Z každé skupiny budou postupovat dva hráči do play-off a na úplného vítěze AXE FIFA COOL ligy čeká prize pool ve výši 50 000 Kč. Těšit se můžete na stream z každého ligového zápasu a o dění v lize vás budeme pravidelně informovat zde na PLAYzone.cz. Těšit se můžete na reportáže, názory, rozhovory a prostě kompletní coverage.

Big Shock! FIFA COOL pohár se odehraje o víkendu začátkem letních prázdnin. Poháru se bude moci zúčastnit takřka kdokoli, stačí být hráčem FIFA Ultimate Team na PS4. Hrát se bude systémem jednoduchého pavouka (Single Elimination) a v pozdějších fázích budou do pavouka poháru nasazeni také hráči z AXE FIFA COOL ligy. Prostě unikátní formát, který po vzoru fotbalových soutěží přinášíme také do esportu! Zápasy z pozdějších fází Big Shock! FIFA COOL poháru budou vysílány a třeba se právě vy dostanete na stream v zápasu proti svému oblíbenému hráči. Ani v tomto turnaji nesmíme zapomínat na prize pool – hráči si rozdělí 40 tisíc korun.

THE NEW AXE EFFECT showmatch určitě nabídne souboje zvučných jmen. Tedy možná... Kdo se nakonec utká, totiž bude záviset především na divácích, jelikož i oni se budou podílet na jejich výběru. Showmatch se odehraje 24. července a uzavře tak třetí FIFA COOL sezónu ultimátním ALL-KILL formátem.

Není toho málo, co nás ve FIFĚ letos čeká. Stejně jako v loňském roce, ani letos to nebude jen o 3. sezóně, ale na podzim se můžete těšit také na 4. sezónu, která se však již odehraje v nové FIFA 22. Doufejme, že i ta bude stát za to!

O autorovi:

Členem od: 16. 3. 2021
Celkový počet článků:
27

Doporučená videa: