Z MAX League of Nations si Česko odnáší druhé místo

28. 5. 2021 19:26
Česká republika
i
Česká republika
Zdroj: ČT
Souboj národů nesoucí název MAX League of Nations je u konce a českému výběru se v něm dařilo náramně! Obsadit se mu nakonec povedlo parádní druhou pozici.

UPDATE #1: Po výhře 2:1 v semifinálovém zápase s Francií čekal Čechy v MAX League of Nations souboj o zlato. V něm narazili na svěřence Velké Británie a uspět proti nim bohužel nezvládli – vyhrát svůj zápas nezvládl ani kapitán Faeli, ani Jarla, a domácí výběr si tak odnáší stříbrné medaile.

MAX League of Nations, play-off
  Turecko Team 1 1                  
        Velká Británie Velká Británie 2            
  Velká Británie Velká Británie 2                  
              Velká Británie Velká Británie 2      
  Švédsko Švédsko 2                  
        Švédsko Švédsko 0            
  Německo Německo 1                  
                    Velká Británie Velká Británie  
  Španělsko Španělsko 0                  
        Česká republika Česko 2            
  Česká republika Česko 2                  
              Česká republika Česko 0      
  Ukrajina Ukrajina 1                  
        Francie Francie 1            
  Francie Francie 2                  

Zajímavého komunitního turnaje MAX League of Nations, v němž se proti sobě postavily reprezentace 24 vybraných států, se naštěstí zúčastnily i výběry Česka a Slovenska. Oba dva ale bohužel byly v základní části přiřazeny do stejné skupiny, a od začátku tak bylo jasné, že Čechy i Slováky v play-off nejspíše neuvidíme. Postup ve všech čtyřech skupinách sice čekal rovnou na dvě reprezentace, že by obě dvě místa ve skupině A sebraly zrovna naše dvě sestavy, ale zkrátka moc nadějně nevypadalo.

MAX League of Nations, výsledky skupiny A
i
MAX League of Nations, výsledky skupiny A
Zdroj: MAX Team

To se nakonec i potvrdilo a chvíli to dokonce vypadalo, že konec v základní části potká rovnou obě domácí reprezentace. Češi si ale na poslední chvíli zajistili postup výhrou nad Dánskem, a toto pondělí na ně tak čekalo čtvrtfinálové utkání. V něm narazili na Španělsko, jemuž jasně ukázali, že Češi Hearthstone prostě umí – naši borci vyhráli suverénně 2:0, a ani tak nepřišla řada na potenciálně velmi zajímavý souboj našeho kapitána Faeliho a Španěla Pepeho, jenž je jakožto člen Gifted.uRage znám i na CZ/SK scéně. Český tým už je tudíž stoprocentně mezi čtyřkou nejlepších a o postup do finále si to příští týden rozdá s lepším z dvojice Ukrajina, Francie.

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
2014

Doporučená videa: