Přejít k hlavnímu obsahu

Víkendový program

5:00 - Created in Vegas #03 - Tradiční úvod s recenzí na nejlepší fragmovie uplynulého měsíce neminul ani tento díl. Většinu těchto recenzovaných fragmovie určitě najdete i na portálu Own-age, o kterém také padlo nemálo slov. Zabrouzdali jsme do historie tohoto webu, ale také jsme si představili moviemakerské soutěže pořádané ownagem. Zobrazeným grafem, s kterým nebylo jednoduché pracovat, se ukázal názor lidí na hlavní téma, důležitost timingu. K tomu nechyběla ani ukázková videjka. A na závěr jsme v pořadu přivítali dalšího hosta a to Daspyho, který už přes rok tvoří fragmovie pro illusion pictures. Vše bylo proloženo dvěma premiérovými fragmovie pLd - Take it Easy a Revolution 2. 6:05 - Alfa beta gama DOTA #12 - Do tohoto dílu měl dorazit Slambik ovšem kvůli nemoci nakonec nepřijel. Jako náhradní program jsme rozebrali úspěchy SGC v MYM PriDe 10. Také jsme si pustili její druhou hru s MET. Viděli jsme tak krásně zahranou Spectru v podobě Enigmi, který hraje pouze farmery jako jsou Skeleton king, Spectre, Bristleback, Void atd. Také zde byl necrův Warlock s 54 wardami. SGC skončili v MYM PriDe 10 na 3. místě. 7:15 - Dotíci v akci #69 - Začátek Dotíků byl trošku zvláštní, neboť se Budha a Seyk vraceli z pivního festivalu a měli problémy s orientací. Podle toho také vypadala i hra. Budha si po vysílání stěžoval, že neviděl pět nepřátelských hrdinů, ale hned devět. Hra se sice v prvních minutách nakláněla na stranu Sentinel, ale alkohol udělal své. Sniper ať šel kamkoliv, tak vždy potkal spousty a spousty nepřátelských hrdinů, a i když jich spousta nebyla, vzhledem k alkoholu se to hráčům jako spousty jevilo. Diváci se tak mohli alespoň pobavit u výborně odehrané Doty. Mno uvidíme s čím se příšte Budha se Seykem vytáhnou. Jen můžem doufat, že nepřijdou zas z nějakého festivalu a předvedou nám svůj "ULTIMÁTNÍ SUPER MEGA GIGA TERA ULTRA IMBA GOSHU SKILL". Zde si potom můžete stáhnout replay našeho zápasu. 8:05 - Starcraft's Memories #92 - V 92. díle SCM jsme si dali přestávku od zápasů Lords of War. V pořadu jsme si pustili po dlouhé době jeden z klasických showmatchů, ve kterém se spolu střetli LRM)MistrZZZ a iG.sky. Sehráli celkem sedum zápasů, které očividně pro Mistra nebyly žádným problémem. Vítězství 7:0 je toho jasným důkazem. Na konci pořadu jsme uzavřeli soutěž o nejlepší prostředí při sledování SCM a vyhlásili její výsledky. 9:45 - Drak'Thul news 2 #03 - Tento dvouhodinový speciál byl nabitý PvP. Ve studiu nás tentokrát navštívili hosté Shakra a Ianek. Shakra nám něco krátce pověděla o larp akci Bitva o Azeroth, která nedávno proběhla a ukázala nám pár fotek. Samozřejmě nesměl chybět ani koutek lam. V tomto díle jsme rozpitvali paladiny a jejich talenty. Zlatým hřebem večera ale bylo zahájení pvp akcí Battle for Drak'thul. Jedni z nejlepších PvPerů Drak´thulu se poprali v battlegroundech Eye of the storm a Arathi basin. Zajímá vás jak dopadnou souboje mezi aliancí a hordou? Mezi Iankem a Gargamelem? Tak to se určitě podívejte! 11:45 - Teamplay.ET #25 - V jubilejním 25. díle se k nám do studia přijel podívat Wertyz, který v současné době hraje za klan Ultimators. Spolu s ním moderátor Shpek zrekapituloval současný průběh playoff Eurocupu a končící kvalifikaci na ESL major series. Poté jste mohli vidět exkluzivní premiéru nového videa od hráče Filuse s názvem "Aimless 2 Animalized Aim". Na konci jste kromě dotazů mohli vidět loučení plné emocí. 12:50 - Alfa beta gama DOTA #13 - Se Slambikem jsme se podívali na soutěž "g-haLL DotA movie challenge" a pustili si dvě nebo tři soutěžní videa z této soutěže. Neuniknul nám ani samotný dasnet a #das.pickup. A pro soutěžní typy jsme si připravili soutěž o sluchátka Fatal1ty Gaming Headset v hodnotě 700kč! 14:15 - Virtual Zone #01 - Díl věnovaný MMO Age of Conan. Osazenstvo studia - moderátor Dargnon, guild master Targuenu Syny a člen této guildy Kedo probrali vše možné i nemožné o této hře a díky EarlyAccessu už několik dní před hlavním vydáním ukázali samotnou hru, konkrétně menší sraz členů Targuenu a hru za Assassina. Představili jsme si také hned tři formující se české guildy - Zlatý Kruh, Discordii a podrobněji jsme se věnovali Targuenu, který je velice zajímavým uskupením. Technické komplikace sice narušily plánovaný scénář, nicméně toho o hře bylo řečeno opravdu mnoho. Představili jsme také stránku mmoscreens.com, jednoduchou amatérskou galerii hráčských screenshotů z různých MMO, na kterou můžete přispívat i Vy. K AoC se možná vrátíme v dalších dílech! 16:15 - Dotíci v akci #70 - Jak ClayM4n sliboval už minule, podívali jsme se na hru dvou složených týmů: sestavíte si vlastní tým (seženete čtyři lidi) a pak ClayM4novi pošlete zprávu a on vás do Dotíků napíše. Podívejte se, jak dopadnul ClayM4nův team! 17:05 - The Source #09 - Hostem pořadu byli hráči CZ Source reprezentace Daniel "STR" Ladra z teamu Reason-Gaming a Jakub "fRost" Staněk z teamu nEophyte.NVIDIA. Shrnuli jsme události a zajímavosti domácí i zahraniční Source scény uplynulých 14 dnů včetně přestupu CS:S teamu ex-eSuba.HAL3000 do Reason-Gaming. Hlavním tématem však byla zahraniční LAN akce LAN79, jejíž vítězem se stal právě výše uvedený team ex-eSuba.HAL3000, tedy Reason-Gaming. 18:05 - Indian #07 - Vyhlášení velké soutěže, události na komerční, indie a freewarové scéně, novou rubrika Flashback, ohlédnutí za sérií Heroes of Might and Magic, představení her Driving Speed 2 a Marble Mayhem a mnohem více můžete vidět právě v sedmém díla Indiana! 19:10 - Starcraft's Memories #93 - Po dlouhé době jsme se podívali na domácí hráče. w3c]Lord.Ghoust dostal šanci na odvetu proti hráči Ondra[fmejdi]. A jak tento zlověstný ZvP duel dopadnul? 21:00 - Lineagoviny #02 - Další díl Lineagovin byl opět věnován návodu pro nováčky ve světě Lineage II. Mrakobes nám ukázal jednu z ras a dopodrobna nám vysvětlil její schopnosti a uplatnění. 21:45 - Teamplay.ET #26 - V dalším díle byl shpek znovu sám, ale to nevadilo. Kromě klasického stěžování na hosty jsme si povídali o EuroCupu, ze kterého byl potom také komentovaný záznam, konkrétně mezi týmy FearFactory a CoolerMaster. Představili a ukázali jsme si také novou verzi mapy sp_delivery. Velký prostor byl věnován i nadcházejícímu mezihernovému turnaji nebo blížícímu se srazu všech hráčů Enemy Territory. 22:50 - Deathův koutek demence #58 - V tomto díle DKD jste mohli vyhrát láhev exkluzivního vína zrajícího 25 let v dolnorakouských sklepích. Hosty byli standardní Dacker a velmi nestandardní Gukes. V našich diskuzních recenzích jste se mohli dozvědět na jaký film se kouknout a kterému se raději vyhnout. Nechyběla samozřejmě ani fun videa a jiné krávoviny, plus bití Dackera.

nEophyte, eSuba.Ladies, SGC a Toni pozvaný na ESWC Masters!

Nedávno bol zverejnený zoznam prihlásených tímov na ESWC Masters na ktorom nechýbali ani česko slovenské tímy či hráči. Práve dnes bol vydaný oficiálny zoznam pozvaných na ktorom figuruje hneď niekoľko Čechov a Slovákov! Poďme si to prejsť pekne postupne.

V najsledovanejšej hre, Counter-Strike 1.6, dostal pozvanie český tím nEophyte.AVG, ktorý ale podľa vyjadrenia manažéra tohto multiklanu, Roman „TombeR“ Bucháček néma ešte celkom doriešenú zostavu v akej pocestuje do Paríža:"Ohledně sestavy, která se tohoto prestižního turnaje zůčastní zatím bohužel není zcela jasno. Sestava nEophyte1.6, která se na ESWC masters přihlásila, je již jiná - hráči Johan a Emil už u nás aktuálně nepůsobí a nehrají za tým nEophyte.AVG. Nová sestava naopak jakoby "profoukla" a začala poslední dobou podávat po příchodu dvou "nováčků" velmi přesvědčivé výsledky a zlepšil se i obecný přístup k tréninku a hrači mají své jasné cíle. Jako hlavní manager nEophyte jsem samozřejmně jasně pro to, aby na ESWC jela aktuální sestava, která se zároveň následně popere i o titul mistrů ČR a WCG finále. Jakékoliv jine řeseni by z mého úhlu pohledu znamenalo velký krok zpět - jednak prerušení dlouhodobějšího treninkového plánu aktualní sestavy, za druhé účast na ESWC s pěticí hráčů, ze které někteří už ani aktivně nehrají a také nemožnost se na prestižní LAN dokonale připravit. Jsem určitě proti jakémukoliv skládaní týmu jen "na jednu LAN" .. kór když se jedná o tak prestižní herní událost, jakou je ESWC Masters, kde bychom se jako jedniní domácí zástupci mužského CS 1.6 meli proti absolutní světové špičce snažit ukázat v co nejlepsim světle."