dignitas propouštějí svojí sestavu

19. 12. 2016 21:29
Vánoce se blíží, off-season začal a na přestupovém trhu to začíná vřít. První velkou změnu ohlásila americká organizace Dignitas.

Vánoce se blíží, off-season začal a na přestupovém trhu to začíná vřít. První velkou změnu ohlásila americká organizace Dignitas.


Kdo sledoval herní svět v minulých týdnech ví, že se celek Dignitas dostal do područí nových majitelů. Philadelphia 76ers je basketbalový klub, který má dlouholetou tradici a titul šampionů získal naposledy v roce 1983. Dánská sestava naopak v poslední době nesbírala úspěchy, nicméně určitě stojí za to zmínit jejich druhé místo na Game Show GEC a vítězství na Dreamhack Minor, WESG Regional Finals a EPICENTER: Moscow.

Pětice hráčů hrála pospolu velmi dlouho a dokázala skvěle konkurovat svým soupeřům z Astralis. Dignitas se nyní ale chtějí zaměřit na vybudování mezinárodního celku, který bude převážně hrát v Severní Americe. 

Bývalá sestava Dignitas

{#Dánsko} Mathias "MSL" Lauridsen
{#Dánsko} Kristian "k0nfig" Wienecke
{#Dánsko} Emil "Magiskb0Y" Reif
{#Dánsko} René "cajunb" Borg
{#Norsko} Ruben "RUBINO" Villarroel

{#Dánsko} Casper "ruggah" Due

O autorovi:

Členem od: 4. 9. 2006
Celkový počet článků:
1801
btw, bylo to rozhodnutí hráčů, takže za chvíli můžete tu samou sestavu vidět v nějaké nové organizaci... Pravděpodobně pod záštitou F.C.Copenhagen, kteří se chcou dostat do esportu a mají nemálo peněz.
na jednu stranu mas pravdu,na druhou stranu delas,jak kdyby dignitas ty prachy nemeli(a ne,ta organizace uz davno neni uk a jeji majitel je taky ve sfere real sportu...)
Well, kdo si myslíš, že má víc peněz... NA organizace, kterou vlastní / sponzoruje druhořadý NBA tým, který naposledy vyhrál NBA tak 30 let zpět, a nebo jeden z nejlepších dánských fotbalových klubů?