H2k s novým týmem, SpawN trenérem

27. 2. 2010 00:01
Smutná zpráva dnes přišla z organizace H2k-Gaming. Ta oznámila, že propouští svojí CS 1.6 sekci včetně legendárního Abdisamada "SpawN" Mohameda.Nejdříve bylo oznámeno, že se organizace rozhodla propustit zbytek své sekce, která zůstala pouze v tříčleném složení - SpawN, Tentpole, Snajdan. Poslední dva nakonec opravdu organizaci opouštějí. SpawN se však rozhodl zůstat, ne však již na pozici aktivního hráče.

Smutná zpráva dnes přišla z organizace H2k-Gaming. Ta oznámila, že propouští svojí CS 1.6 sekci včetně legendárního Abdisamada "SpawN" Mohameda.

Nejdříve bylo oznámeno, že se organizace rozhodla propustit zbytek své sekce, která zůstala pouze v tříčleném složení - SpawN, Tentpole, Snajdan. Poslední dva nakonec opravdu organizaci opouštějí. SpawN se však rozhodl zůstat, ne však již na pozici aktivního hráče.

Podrobná reportáž z Intel Extreme Masters 4 na PLAYzone.cz

Organizace se totiž rozhodla přijmout sekci působící u týmu Begrip a SpawN bude u této sekce působit jakožto trenér.

Novou sekci H2k-Gaming bychom měli vidět v akci již začátkem března, kdy se poprvé představí v nové EPS Nordic, kam byl tým přímo pozván organizátory.

Sestava H2k-Gaming

{#Švédsko} Andre "BARBARR" Möller
{#Švédsko} Danny "pop" Oldenburg
{#Švédsko} Markus "pronax" Wallstenen
{#Švédsko} Richard "Xizt" Landström
{#Švédsko} Samuel "Zyppe" Martinsson

{#Švédsko} Abdisamad "SpawN" Mohamed (trenér)

Mohlo by vás zajímat:

O autorovi:

Členem od: 9. 9. 2006
Celkový počet článků:
428
994 příspěvků
26. 02. 2010 - 23:28 #281211
tiez si myslim jako zyppe a barbarr su kvalitny hraci ale ostatok nic moc
994 příspěvků
26. 02. 2010 - 23:34 #281217
nechapete ze neumeli hrat ked on bude sledovat ich hru tak on najlepsie zbada co robia zle alebo preco to robia zle kazdopadne im ako kritik pomoze :)
#1 podle me porazi fnatic na 4 mapach 119:1 a tenhle rok neprohrajou jedinej zapas ... Porazi je jenom NR ve finale WCG 2:0 na mapy a 60:00 na kola . . . jen sem se pokusil napsat stejny hovna jako ty :) #12 Banik fpici SKS ftw ,,!,,
congu tak ted si mě to nandal teda :D nevím co na to napsat..jde vidět že jsi fakt skill a máš mnoho zkušeností, takže na tebe fakt ještě bohužel nemám no :D čeká meě ještě moc práce..
Však to je normální mít trenéra ne ? .. fnatic mají dokonce i svého psychologa .. ( nevím jak ostatní teamy )