Team EG: royle za da_bears

6. 11. 2006 17:44
Poslední týden jakoby z oka vypadl prázdninové bouři přestupů v mnoha světových klanech. Ani začátek týdnu tohoto nevypadá na to, že by se měla situace nějak změnit. Zatím posledními nešťastlivci, kteří byli nuceni sáhnout po změně kádru jsou kanadští Evil Geniuses. Ty si jistě řada z Vás pamatuje z nedávného WCG, kde dokázali pořádně zatopit například pozdějšímu finalistovi, švédskému klanu NiP.

Poslední týden jakoby z oka vypadl prázdninové bouři přestupů v mnoha světových klanech. Ani začátek týdnu tohoto nevypadá na to, že by se měla situace nějak změnit. Zatím posledními nešťastlivci, kteří byli nuceni sáhnout po změně kádru jsou kanadští kanada.gifEvil Geniuses. Ty si jistě řada z Vás pamatuje z nedávného WCG, kde dokázali pořádně zatopit například pozdějšímu finalistovi, švédskému klanu svedsko.gifNiP.

Další soutěží, které se EG po WCG zúčastnili, byla WCG Pan American. Na to přicestovali s hráčem JMC|Royle, který byl vyslán jako náhrada za nemocného da_bearse.

EG dnes oznámilo, že legendární Erik da_bears Stromberg, se do týmu již nevrátí a zůstane u usa.gifzEx, se kterými již pár týdnů také hrál. Vedení EG rychle využilo toho, že royle nemá u usa.gifJMC uzavřenou smlouvu a přetáhli ho k jeho radosti do svého týmu.

Line-up EG:

kanada.gifLin
kanada.gifRed Dragon
kanada.gifbl00dsh0t
kanada.gifRoyle
kanada.gifblack panther

Line-up Jax Money Crew:

usa.gifzid
usa.gifhanes
usa.gifexodus
usa.gifDes1re

zdroj: www.nip-gaming.com

by inF

O autorovi:

Členem od: 3. 9. 2006
Celkový počet článků:
53