Tým Kings of Sosnovka mění sestavu

19. 3. 2018 22:07
Není to ani den od toho, kdy oblíbený streamer Mazarini propustil hráče Schlupyyho z týmu Kings of Sosnovka a už je jeho tým opět v plném počtu. Pojďme se podívat na to, co se děje a kdo je tím novým hráčem!

Není to ani den od toho, kdy oblíbený streamer Mazarini propustil hráče Schlupyyho z týmu Kings of Sosnovka a už je jeho tým opět v plném počtu. Pojďme se podívat na to, co se děje a kdo je tím novým hráčem!

Včera večer Nikolai "Mazarini" Lazarev oznámil na svém facebooku, že ze svého týmu Kings of Sosnovka propouští hráče Tomáše "schlupyy" Bulu, který je v týmu již od samého začátku. Jako důvod uvedl dlouhodobé interní problémy, s tím, že vrcholem ledovce bylo obdržení banu za porušení pravidel zde na PLAYzone i obdobné porušení pravidel na portálu Grunex.

Oficiální vyjádření Mazariniho k odchodu je následující:

"Tímto dnem propouštím hráče schlupyyho z našeho týmu. Není to unáhlená reakce a dál bych to nerad rozpitvával z respektu ke hráči. Nerad bych, aby se strhla lavina idiotů, co začne rozebírat důvody a případně špinit Slupku jako hráče. Není to vaše věc a nemusíte to řešit."

- Nikolai "Mazarini" Lazarev

Každopádně neuběhl ani den a již víme jméno nového hráče! Tím se stává Jan "TheCobra" Čičmanský, který není na české PUBG scéně žádným nováčkem. Ten nezahálí a již dnes se účastní turnaje s jeho novým týmem.

Aktuální sestava týmu Kings of Sosnovka tedy vypadá následovně:

{#Česká Republika} Nikolai "Mazarini" Lazarev
{#Česká Republika} Tomáš "Arican" Beneš
{#Česká Republika} Jan "TheCobra" Čičmanský
{#Slovenská Republika} Radko "Oyemura" Murarik 

Doufáme, že tato změna bude ku prospěchu celého týmu a přejeme jim hodně štěstí!

O autorovi:

Členem od: 29. 8. 2015
Celkový počet článků:
72
Stary dobry casy kdy se o tuzemskych prestupech psalo, cetlo a komentrovalo. Hustyyy. Diky! Ceka nas dlouha cesta:D
Ja nevím jestli je to tím, že je ráno .. nebo je to třeba nějakej inside joke, ale na tom “rozpytvával” se mi něco nezdá. Jinak Kobra je dobrej :good:
doterajšie hry, včera tie scrimy noo... ak tento tím má reprezentovať pubg czsk scénu v európe a ďalej, tak sme na tom dosť biedne... môj názor. :bow: každopádne gl cobra, asi jediný tam nato máš :bow:
@matkoGG je tady více týmů i s více zkušenostma, myslím, že KoS mají na to být dobrý tým. Nemyslím si, že bysme měli nějak reprezentovat Cz/Sk, reprezentují se samotné týmy na poli esportu, ne národy :)