Battleriff přichází s ligou Pro Legends 2020, bojovat v ní bude i spousta domácích hráčů

29. 2. 2020 12:10
Pro Legends 2020
Online portál Battleriff, který si můžete pamatovat díky několika povedeným HS turnajům, přichází se zajímavou ligou. Pro Legends 2020 se může zúčastnit prakticky každý a výhry rozhodně stojí za to!

Portál Battleriff zaměřený na organizaci turnajů představil velkou sérii lig, ve které se celkově rozdá více jak 20 000 dolarů a také 8 míst na Hearthstone Masters Tour! Vše se odehraje pod názvem Pro Legends 2020 series a dohromady půjde o čtyři jednotlivé ligy dlouhé zhruba měsíc, v nichž bude v každé ve hře 5 000 dolarů.

Vedle toho si pak také první dva odnesou postup na zastávku Masters Tour a na čtyři nejlepší navíc bude čekat postup do finále celé série. To se odehraje v prosinci a bojovat se na něm bude o blíže nespecifikovanou částku.

Nejlepší ale je, že ligy se může zúčastnit vlastně každý. Jedinou podmínkou je mít na portálu Battleriff sto bodů, tolik jich ale získáte už jen za registraci a odehrání dvou zápasů, a přijít zkusit své štěstí tak není žádný problém. Není tedy divu, že o úspěch bude hned v první ze čtyř lig, která startuje již tuto sobotu 29. února, usilovat spousta našinců.

V měsíčním souboji hraným stylem BO3 Conquest s jedním banem budou bojovat třeba eSubáci PoweR Vlčák. Registrovaní jsou do soutěže i En1gma, JaMMeXArakoj, Faeli, Pardub, Matty, m1lan nebo třeba Norwis. Na startovním poli se zkrátka našinců nachází hodně a šance, že některý z nich uspěje, tedy není malá. O tom, jak se jim v lize daří, vás samozřejmě budeme průběžně informovat.

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1557