Dark Tigers mají za sebou sezónu plnou zklamání. Dají na ni zapomenout již na HAL3000 MČR Tour?

7. 3. 2021 12:40
Dark Tigers – HAL3000 MČR Tour
i
Dark Tigers – HAL3000 MČR Tour
Zdroj: grafika PLAYzone
HAL3000 MČR Tour odstartuje už v pátek a my v naší představovací sérii pokračujeme s pátým pozvaným celkem. Přestavba týmu Dark Tigers byla před novou sezónou složitá, ale týmu se podařilo okolo loňských pilířů postavit konkurenceschopnou sestavu.

Dark Tigers mají za sebou sezónu plnou rozpačitých emocí. Tygři si v domácích soutěžích nevedli vůbec špatně, ale vždy jim něco chybělo ke kýženému postupu do pokročilých částí turnajů a lig. V sedmé sezóně Tipsport COOL ligy skončili v těsné koncovce pátí a tentýž výsledek zaznamenali i po několika vynucených změnách v sestavě. Oproti očekáváním se DTG nepodařilo postoupit ze skupiny na MSR ani MČR a podzimní split Sazka eLEAGUE dopadl ze všeho vůbec nejhůře, protože se s touto ligou v baráži dokonce rozloučili.

Výkonnostně na tom Dark Tigers loni úplně špatně nebyli, ale jednoznačné cíle v letošním roce bude zlepšit výsledky samy o sobě. V baráži se udrželi v 1. Tipsport COOL lize, takže pro novou sestavu v čele s Martinem 'MAXX' Smolárem bude HAL3000 MČR Tour první velkou zkouškou. Kromě něj v sestavě zůstal z loňského roku zůstal už jen Tomáš 'zyored' Cvaniga, který se opět v jednom týmu potká se ztraceným bratrem Adamem 'ZEDc' Bartkem. Tohle trio už spolu hraje od začátku roku, doplňování zbytku pětice poté trvalo celý leden. Peter 'jaro' Rauch a Lukáš 'luko' Hrabčík totiž na poslední chvíli pláchli do eSubyMAXX musel hledat dvě náhrady. Ty se nakonec podařilo najít ve dvou slovenských střelcích, Tomáši 'fino' Bebjakovi a Tomáši 'system' Zemkovi.

Letošní sestava vypadá kvalitativně srovnatelně s tou loňskou, důležitá během roku bude hlavně její stabilita, protože Dark Tigers, jako jeden z týmů, co nejsou mezi špičkou profesionální, občas nějaký ten odchod musejí prostě překousnout. Nové pětici se však podařilo zkombinovat hráče, kteří i přes mladý věk už mají spoustu zkušeností, se špetkou mladé krve. Pro fina bude angažmá v Dark Tigers první velkou šancí na scéně a system už má za sebou angažmá v eSubě nebo ENTERPRISE. Na nedávném turnaji REPUBLEAGUE padli DTG s mixem Manual Banned, na což si v rozřazovací BO3 sérii proti jednomu z vyzyvatelů budou muset dát pozor. Slovenská sestava však skrývá zajímavý potenciál a hned v úvodu roku může dát zapomenout na loňská zklamání.

Na MČR Tour sa určite tešíme a bude super okúsiť možnosti nášho nového tímu, čo dokáže. Aktuálne sme stále v procese, kedy sa snažíme fixovať veľa chýb a učiť sa z každého jedného zápasu čo najviac. Naše ciele sú jednoduché, a to sú play-offs, nakoľko sa od našej scény oddelili SINNERS a verím, že im to poriadne bude páliť v EU a my, ako tím, sa pokúsime naplniť naše očakávania.

Ak by som mal pravdu povedať, nebudeme sa na nikoho pripravovať špeciálne a pôjdeme do toho turnaja s tým, ukázať, čo v nás je. Ako tím s najväčším potenciálom aktuálne beriem ENTERPRISE. Viem, že tu urobia poriadny damage a nebudú nikomu nechávať nič zadarmo a preto sa teším opäť na zápasy proti ním. Ak by som mal hovoriť o skupine tak asi nemáme priamo niekoho s kým by sme sa chceli stretnúť, čo bude to bude.
Dark Tigers – HAL3000 MČR Tour
i
Dark Tigers – HAL3000 MČR Tour
Zdroj: grafika PLAYzone

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8415

Doporučená videa: