ECLOT novou akvizicí kompletují sestavu, která přesně před rokem spolu působila v Universe

18. 4. 2020 20:47
ECLOT PUBG
Eclot Gaming se na PUBG scénu vrátili letos v únoru, ale sestavu zkušených hráčů bohužel krátce na to opustil HaziQQ, mistr ČR z roku 2018. Zbylé trio se rozhodlo nic neuspěchat a testovací doba trvala několik týdnů. Nyní je však jasno a do ECLOT míří hráč, který staronové parťáky dobře zná.

ECLOT se po odchodu Marka 'HaziQQ' Tůmy nejprve ohlíželi do zahraničí a i na úvodních MČR se představili s cizinci na pozici čtvrtého hráče. Žádný ze zkoušených hráčů se ale nezaskvěl natolik, aby stálo za to obětovat komunikaci v češtině, proto se rozhodli vrátit k hledání českého spoluhráče. Toho se jim podařilo najít opravdu parádního, protože parta mezi sebou vítá hráče, se kterým společně dříve působila v barvách týmu Universe a všichni přesně vědí, co od něj očekávat. Řeč je o Karlu 'Enthory' Kolmanovi, který se s Jozefem 'dodiiikkk' Barcalem dokonce loni podíval na duo turnaj do Londýna. Také s Michalem 'Majkl' Krýlem strávil Enthory opravdu dlouhé měsíce. Nejméně společných zkušeností má Vít 'JumbiKK' Jech, jenž ale shodou okolností byl přesně před rokem se zbytkem dnešní sestavy na zkoušce v Universe. Do jisté míry tak jde o znovuzrození.

Enthory míří do kádru Eclot Gaming z Vikingekrig Esports, kde odstartoval letošní sezónu. V barvách ECLOT se už ale představil na uRage Squad Cupu, kde dokonce topfragoval a jasně ukázal, že volba padla správná. Opravdu těsně se týmu podařilo postoupit i na druhé letošní MČR finále, které na něj čeká už příští čtvrtek.

Eclot Gaming budou nově hrát v tomto složení:

 Česká republika Jozef 'dodiiikkk' Barcal
 Česká republika Michal 'Majkl' Krýl
 Česká republika Vít 'JumbiKK' Jech
 Česká republika Karel 'Enthory' Kolman

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7574