Fortuna MSR: RIIJK se po slabším výkonu ve skupině rozjel a stává se mistrem Slovenska

10. 10. 2020 21:00
RIIJK MSR
Poslední velký turnaj ve FIFA 20 v rámci slovenského mistrovství je u konce a i přes nepovedený začátek se nakonec celkové vítězství povedlo získat RIIJKovi z Entropiq, který se tak může radovat z dalšího domácího triumfu.

UPDATE: Ve skupině RIIJK získal jen čtyři body a mnozí z fanoušků, kteří nebyli plně obeznámeni s pravidly turnaje si mysleli, že je jeho cesta u konce. Z třetího místa ale reprezentant Entropiq sebevědomě nastoupil do play-off, kde si nejdřív jasně poradil s Fifa13cehym a následně vyhrál i nesmírně vyovnané duely, nejprve se zástupcem Slovanu Bratislava lumasou a týmovým kolegou Huhnakem.

Nakonec se tedy v samotném finále znovu postavil dosud neporaženému DRMimu z FCVP Esports. Série sice nejprve vypadala nadějně právě pro DRMiho, ale RIIJK se posléze dokázal vrátit do zápasu a nakonec oslavil výhru 6:5. Stříbro tedy bere DRMi10 a bronz si po závěrečném boji se Szabim užil Huhnak, díky němuž si Entropiq z letošního MSR odnáší dva cenné kovy a celkem 500 euro.


Už ve skupinách se utkají přední domácí jména a vše vypukne streamovaným soubojem RIIJKa s DRMim. Ve skupině jim ale konkurenci bude dělat Szabi, ale hlavně RIIJKův kolega z Entropiq Huhnak. V turnaji uvidíme i střet slovenských klubů Slovan Bratislava a Spartak Trnava. Alex a Kali, kteří reprezentují Spartak, se totiž utkají proti rSp17 ze Slovanu ve skupině C. Těšit se určitě můžeme také na působení olomouckého FCMARTINa ve skupině D. Do play-off ale postupují všichni čtyři hráči z každé skupiny, takže se v úvodní fázi hraje pouze o seeding. 

Rozdělení prize poolu:

  • 1. místo: 400 euro
  • 2. místo: 200 euro
  • 3. místo: 100 euro
Skupina A   Skupina B
# Jméno V R P B   # Jméno V R P B
1.  Česká republika DRMi10 1 2 0 5   1.  Slovensko lumasa2 2 1 0 7
2.  Česká republika Huhnak 1 2 0 5   2.  Slovensko Filip Vancek 2 0 1 6
3.  Česká republika RIIJK 1 1 1 4   3.  Slovensko Majinho1 1 0 2 3
4.  Slovensko Szabi_1992 0 1 2 1   4.  Slovensko AtlantisN4ture 0 1 2 1
 
Skupina C   Skupina D
# Jméno V R P B   # Jméno V R P B
1.  Slovensko TheMarcoos 2 1 0 7   1.  Slovensko Romankko 3 0 0 9
2.  Slovensko rSp17 1 1 1 4   2.  Slovensko Fifa13cehy 2 0 1 6
3.  Slovensko Alex44x11 1 0 2 3   3.  Slovensko Palosvk 1 0 2 3
4.  Slovensko Davidvrzgula 1 0 2 3   4.  Česká republika FCMARTIN 0 0 3 0
MSR 2020: play-off pavouk
   Česká republika DRMi10 6                        
         Česká republika DRMi10 13                  
   Česká republika FCMARTIN 3                        
               Česká republika DRMi10 7            
   Slovensko rSp17 3                        
         Slovensko Majinho1 1                  
   Slovensko Majinho1 4                        
                     Česká republika DRMi10 5      
   Slovensko Romankko 1                        
         Slovensko Szabi_1992 6                  
   Slovensko Szabi_1992 2                        
               Slovensko Szabi_1992 3            
   Slovensko Filip Vancek 7                        
         Slovensko Filip Vancek 2                  
   Slovensko Alex44x11 5                        
                           Česká republika RIIJK  
   Slovensko TheMarcoos 3                        
         Slovensko TheMarcoos 4                  
   Slovensko AtlantisN4ture 1                        
               Česká republika Huhnak 2            
   Česká republika Huhnak 3                        
         Česká republika Huhnak 6                  
   Slovensko Palosvk 0                        
                     Česká republika RIIJK 6      
   Slovensko lumasa2 9                        
         Slovensko lumasa2 2                  
   Slovensko Davidvrzgula 1                        
               Česká republika RIIJK 3            
   Slovensko Fifa13cehy 4                Slovensko Szabi_1992 2      
         Česká republika RIIJK 3                Česká republika Huhnak  
   Česká republika RIIJK 8                Česká republika Huhnak 3      

Harmonogram:

  • Sobota 10. října
    13:00 – 1. kolo (stream RIIJK vs. DRMi10)
    13:25 – 2. kolo (stream Kali vs. rSp17)
    13:50 – 3. kolo (stream Palosvk vs. FCMARTIN)
    15:00 – osmifinále
    16:00 – čtvrtfinále
    17:30 – semifinále
    19:30 – o 3. místo
    20:30 – finále

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1652