Gifted Gaming zakládají Hearthstone akademii, v hlavní sekci pak Firoxe nahrazuje Tommei z Fury Esport

9. 12. 2019 21:03
Gifted Gaming Firox
Gifted Gaming patří na domácí Hearthstone scéně mezi stabilní střední třídu. Ve svých řadách ale mají i hráče, kteří dokáží na scéně vyčnívat a zahráli si na největších domácích akcích podzimu. Kromě výměny jednoho hráče v hlavní sekci nyní ale spouštějí i projekt s názvem Gifted Juniors.

Hlavní hvězdou sestavy Gifted Gaming je Benjamín 'JEJBenkoJEA' Mravec, který má za sebou i představení v zahraničí, na Masters Tour v Bukurešti dokonce uhrál nejlepší výsledek z CZ/SK hráčů. Posledním jeho zářezem je i postup do Madridu na evropské finále Red Bull M.E.O. Z řad hráčů Gifted mu nejvíce sekunduje Martin 'Kapr' Švácha, který sice zničil kvalifikaci na letošní Samsung MČR, na tom ale zhavaroval již v úvodní fázi.

Tuto partu nyní opouští Filip 'Firox' Nguyen, pro kterého to z Gifted není první odchod. Jeho nová destinace ještě známá není, ale organizace neotálela a již si dokázala sehnat náhradu. Jeho místo v základní sestavě zacelí Tom 'tommei' Meiringer, který naposledy působil ve Fury Esport. Kromě něj ale bude barvy Gifted Gaming hájit i zbrusu nová akademie, která již při svém založení čítá devět členů. Takové projekty vždy rádi vidíme!

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7883