Hitpoint Masters: Bez prohry zůstávají eSuba a Cyber Gaming. SINNERS na vítězné vlně

29. 6. 2020 00:16
Zapasy GGWP
Druhý týden Hitpoint Masters začíná a Inside Games se SINNERS čeká hned trojice zápasů. Oba týmy navíc nastoupí v obměněné sestavě, SINNERS s polským junglerem a Inside Games s francouzským supportem. Sestavu ale mění hned po prvním týdnu také Brute a Gunrunners.

UPDATE 19:45: Modrá krev si došla pro další vítězství, tentokrát proti Brute a Inside Games. Dvě vítězství si rychle připsali na své konto také hráči SINNERS, kterým velmi pomohl polský jungler a dokázal výrazně pomoci k výhrám v dohrávce proti Inside Games i comeback výhře nad Sampi. 

Po poměrně offseason přišly kvalifikace po nichž si týmy úspěšně našly nové organizace, ale v samotné lize přichází ještě několik změn v sestavách. Obětí změn se stali i SINNERS, jelikož si Vinxen vzal volno kvůli osobním problémům a zastoupí ho tak polský jungler Wysek se zkušenostmi z britské, polské ale i turecké ligy. Mění se také sestava Inside Games, které opustil support Viketox a na jeho místo přichází dvacetisedmiletý Francouz Akutsune se zkušenostmi z nejvyšší úrovně francouzské scény. 

Po interních debatách se mění ve velkém také soupiska Gunrunners, kde se místo solo lanerů Sammyho a Tixna ukáží Tenus a Nyken. Tým navíc údajně opustila také trenérská dvojice. Změnám se po prvním týdnu nevyhnula ani sestava nových Brute, která do svých řad nabrala Annyeonga na místo Laudyho. Annyeong tak znovu mění roli, takže se znovu ukáže na midlane. V Hitpoint Masters už si ale v minulosti zahrál i v jungli a jako support. 

Přesto se chystá několik velkých zápasů, například mezi Sampi a SINNERS, což by mohl být papírově velmi vyrovnaný duel. Zajímavými zápasy by mohly být i poslední dvě utkání hracího dne, kdy se utkají Vikingekrig proti Inside Games a Sampi.

Hitpoint Masters #14 

# Tým Skóre
1 ESubaLogo std.png⁠eSuba 4 - 0
1 ⁠⁠Cyber Gaminglogo std.pngCyber Gaming 4 - 0
3 ⁠⁠SINNERS Esportslogo std.pngSINNERS 3 - 1
4 ⁠⁠Vikingekrig Esportslogo std.pngVikingekrig Esports 2 - 2
5 Team Sampilogo std.png⁠Team Sampi 2 - 2
6 Team Brutelogo std.png⁠Team Brute 1 - 3
7 ⁠⁠Inside Gameslogo std.pngInside Games 0 - 4
8 Gunrunnerslogo std.png⁠Gunrunners 0 - 4

2. hrací týden
SINSINNERS Esportslogo std.png 1:0 Inside Gameslogo std.pngIG
TBR⁠Team Brutelogo std.png 0:1 ESubaLogo std.pngESB
GRS⁠Gunrunnerslogo std.png 0:1 Cyber Gaminglogo std.pngCG
SMP⁠Team Sampilogo std.png 0:1 SINNERS Esportslogo std.pngSIN
ESB⁠ESubaLogo std.png 1:0 Inside Gameslogo std.png⁠IG
CG⁠Cyber Gaminglogo std.png 1:0 Team Brutelogo std.png⁠TBR
SIN⁠SINNERS Esportslogo std.png 1:0 Gunrunnerslogo std.png⁠GRS
SMPTeam Sampilogo std.png 1:0 Vikingekrig Esportslogo std.png⁠VIK
VIK⁠Vikingekrig Esportslogo std.png 1:0 Inside Gameslogo std.png⁠⁠IG

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1556