3. týden Grandmasters: Seiko těsně poráží Jarlu, a ten tak tento týden končí

2. 5. 2020 18:57
Jarla
První fáze letošní úvodní sezóny Hearthstone Grandmasters se blíží ke konci a my můžeme býti nadšení i z průběhu jejího třetího týdne. Jarla v něm totiž opět postupuje do GSL skupin!

Nová sezóna Hearthstone Grandmasters je už nějaký ten pátek tady. Tenhle herní týden je konkrétně již třetím, což znamená, že první část, která v letošním formátu, jehož komplexní analýzu najdete zde, hraje podstatnou roli při rozdělování do skupin, se blíží ke konci. A proč by nás to vůbec celé mělo zajímat? Mimo toho, že jde obecně o nejprestižnější dlouhodobou soutěž aktuálního Hearthstone, stojí za zmínku především to, že své štěstí zde zkouší i náš karbaník Jaromíra "Jarla" Vyskočila. 

A tomu se zatím daří naprosto neskutečně! V úvodní fázi, která vždy sestává z počátečního hromadného swissu a následných GSL skupin a play-off, zvládl první i druhý týden postoupit do víkendových skupin. Z nich napodruhé navíc postoupil ještě dále a skončil dokonce na skvělém druhém místě. A k zopakování tohoto úspěchu má nakročeno i tentokrát, jako jediný evropský hráč totiž zvládl postoupit do skupin ve všech třech týdnech. Jestli to dotáhne ještě dál, zjistíme v sobotu od 16:30, kdy odstartují souboje v evropské skupině B. Zvládne-li z ní Jarla postoupit, v play-off se pak představí v neděli. My mu samozřejmě držíme palce a doufáme, že naší zemi udělá ve světě skvělé jméno i tentokrát!

Skupina A
  Německo Seiko 1            
        Rusko Pavel -      
  Rusko Pavel 3            
              Evropa TBD  
  Německo Bunnyhoppor 3            
        Německo Bunnyhoppor -      
  Česká republika Jarla 0            
                 
        Evropa TBD -      
  Německo Seiko 3         Evropa TBD  
        Česká republika Jarla -      
  Česká republika Jarla 2            

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1646