Jak bude vypadat obří Last Call turnaj o 14 míst na Samsung MČR mobile?

18. 9. 2019 19:51
MČR mobile 2018
Letošní MČR sezóna se pomalu, ale jistě blíží k finiši. Co vás na závěr bude čekat? Jako první se podíváme na formát Last Call turnaje, ve kterém se bude bojovat o většinu míst na samotném Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách.

Letošní sezóna už je za polovinou, po posledním srpnovém víkendu už díky Samsung Midseason turnaji známe také prvního postupujícího na Samsung Mistrovství České republiky v mobilních hrách. O zbylých patnácti účastnících se ale bude rozhodovat až v říjnu a zásadní roli při tomto výběru budou hrát celkové zisky MČR bodů. Na hráče s absolutně nejvíce body bude čekat přímý postup do Brna, dalších 28 v pořadí si zase zajistí místo v Last Call turnaji, jehož formát vám nyní konečně můžeme odhalit.

MČR mobile 2018

Hráči budou v posledním turnaji z kvalifikační části letošní MČR sezóny na úvod rozděleni do čtyř skupin hraných klasickým formátem každý s každým. Do každé budou přiřazeni dva hráči z TOP 8, ostatní pak budou do skupin naprosto náhodně rozlosováni. Lístek do Brna bude čekat na ty, co to v nich dotáhnou do TOP 3, ani hráči ze čtvrtých míst ale nebudou muset smutnit. Ti totiž budou ještě bojovat v jedné GSL skupině, na které se určí zbylá dvojice postupujících na největší Hearthstone akci na domácí scéně.

Samotná utkání budou hrána klasickým formátem LHS na tři vítězné zápasy s jedním banem a průběh turnaje budete moci samozřejmě sledovat na streamu. Účastnit se ho ale můžete i aktivně, do konce sezóny totiž zbývají ještě necelé dvě turnajové série (z nichž se ta rozehraná bude počítat také do kvalifikace na Podzimní sklizeň, v níž budou ve hře další MČR bodíky), stále tedy máte šanci se na Last Call probojovat. Stačí zkrátka zabojovat!

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1642