Kdo bude o víkendu bojovat o první místo na Samsung MČR v mobilních hrách?

28. 8. 2019 18:59
MČR mobile
Kvalifikace jsou za námi, tento víkend na nás čeká již samotný Samsung Midseason turnaj. Kdo si z něj odnese místo na listopadovém Samsung Mistrovství České republiky v PC hrách?

Minulý víkend nám přinesl dvě kvalifikace složené pouze z jednoho velkého swissu, na jehož konci čekal postup na Samsung Midseason turnaj na osm nejlepších. Z nich doplnili 16 přímých postupujících přes celkový počet MČR bodů jak další matadoři domácí scény, jako jsou třeba JaMMeX, Jarla či JoŽo, ale i méně známí hráči, například krepkyn, GuckFusu či Krakatice. Šanci uspět mají všichni, systém turnaje je totiž opravdu opatrný a hráčům poskytuje i možnost pro menší zaškobrtnutí.

Přímí postupující na Samsung Midseason turnaj
Pardub m1lan Krajda Zukys
Vlčák77 Scruffy Faeli ČiliJalapeňo
Valdaboy FakinAddso En1gma Bajty
Hazarder Matty Jobsad Leviathan
Postupující na Samsung Midseason turnaj z kvalifikací
JaMMeX krepkynn Arq1tan Norwis
JoŽo Jarla Misaks AsgardianSVK
Firox sakutzik tommei Vanik
Vejvyk Rjú GuckFusu Krakatice

Cestu za lístkem do Brna zahájí všichni účastníci v osmi GSL skupinách, které se odehrají v sobotu 31. srpna. První zářijový den pak bude na řadě Double-Elimination play-off a z něj už vzejde postupující na samotné Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách. Tento turnaj samozřejmě nebude pouze obří výzvou pro zúčastněné, zabavit zabaví díky živému vysílání i vás. Bitvu o první místo v Brně budete moci sledovat na našem Twitch kanálu, chybět samozřejmě nebudou ani ti nejlepší domácí casteři!

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1529