Dark Tigers prohrávají s akademií Nemiga a v Khamsa International Tournament končí bez medaile

5. 4. 2021 08:00
Khamsa International Tournament
i
Khamsa International Tournament
Zdroj: Khamsa of Nizami
Ázerbájdžánská esportová federace uspořádala velký mezinárodní turnaj na počet básníka z 12. století, Nizami Ganjaviho. Do akce byly povolány další esportové asociace z Evropy, mezi nimiž nechybí ani ta slovenská se svými dvěma zástupci. Ve hře bude 5 tisíc dolarů, z čehož si polovinu ukrojí šampion, tak se pojďme podívat, koho se závěr turnaje bude o víkendu týkat.

Slovenská esportová asociace za své reprezentanty vybrala týmy Dark Tigers a DEFEATERS. Druzí jmenovaní sice nemají ani většinovou slovenskou sestavu, organizace jako taková však má odjakživa slovenské kořeny, proto není divu, že byla pro tento turnaj vybrána. Temní tygři naopak v současnosti disponují ryze slovenskou pěticí.

Khamsa International Tournament odstartoval v průběhu týdne, kdy DEFEATERS a Dark Tigers s přehledem zvládli osmifinálové duely. DTG vyřadili Protos z Gruzie po dvou výhrách 16:8, DFS pro změnu porazili TEB Gdańsk dvakrát 16:9. Čtvrtfinále bylo branou od boje o medaile a jeden z našich zástupců už tuhle část turnaje bohužel nepřežil. Zatímco tygři na třech mapách udolali Selected Invaders ze Severní Makedonie, tak DEFEATERS rozdílem třídy nestačili na tým Zorka, akademii nejlepšího běloruského celku Nemiga Gaming.

Víkendové vyvrcholení s oficiálním přenosem se tak bude týkat pouze Dark Tigers. V sobotním semifinále se tygři postaví 65. nejlepšímu týmu světa a největšímu favoritovi na titul. Zápas proti Budapest Five vypukne v 17:00, tak nezapomeňte přijít podpořit slovenského zástupce proti silnému soupeři. Druhou dvojici utvoří zmíněná Zorka spolu s ukrajinskou sestavou Marlian Esports. Duely o třetí místo a finále jsou poté na programu v neděli.

Khamsa International Tournament
   Maďarsko Budapest Five 2            
  16:11, 16:14      Maďarsko Budapest Five 2      
   Slovensko Dark Tigers 0            
        16:6, 19:15      Maďarsko Budapest Five  
   Bělorusko Zorka 0         Vítěz  
  16:19, 14:16      Ukrajina Marlian Esports 0      
   Ukrajina Marlian Esports 2            
         Slovensko Dark Tigers 0      
        7:16, 16:19      Bělorusko Zorka  
         Bělorusko Zorka 2   3. místo  

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8402

Doporučená videa: