Logitech Valorant Nightcup číslo tři přesouváme na pátek

7. 5. 2020 14:29
Logitech Valorant Nightcup
Dva turnaje, dva vítězové. Poznáme do třetice opět jiného šampiona? Kromě toho se ale mění i hrací den, protože chceme komunitu spojovat, nikoliv rozdělovat. Co však zůstává, tak je partner turnaje. Díky Logitechu si tak i tentokrát můžete doplnit svou herní výbavu o povedený kousek.

Šílený vstup na horskou dráhu jménem Valorant mírně pominul, scéna si začíná sedat a složené týmy předvádět parádní výkony. My s tempem ale nepolevujeme a pro hráče máme připraveno třetí pokračování Logitech Valorant Nightcupů. Ten se oproti prvním dvěma případům uskuteční kvůli kolizi s konkurenčním turnajem v pátek, vyvrcholení je na programu v sobotu. Přihlásit se do turnaje můžete už nyní u nás na webu.

Do budoucna pro vás chystáme dlouhodobé série a tento turnaj by mohl být posledním z řady jednorázovek. Co z toho pro vás plyne? Zúčastnit se může přijít každá pětičlenná parta hráčů, ať už máte ambice jen a jen vítězit, nebo si chcete v první řadě užít dostatek zábavy. Hlavně je však pro každého stejná startovní čára! Pokud ještě nemáte s kým hrát, tak zavítejte Discord, kde je vás takových spousty, a každý si zaslouží mít možnost zúčastnit se turnaje. Na stejném komunikačním kanále se také můžete ptát adminů na jakékoliv náležitosti k turnaji – ve kterém je hlavní cenou pro třetího šampion pětice herních sluchátek Logitech G635.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7572