PiXeL1K po konci Inside Games dostal nabídky z různých koutů světa, na zkoušku jde do Tempus

23. 3. 2020 16:51
Miloslav 'PiXeL1K' Feik
Domácí jednička po poslední ze svých zahraničních výprav ukončila společné působení, ne všichni hráči ale s PUBG nadobro seklo. Jedním z takových případů je i PiXeL1K, který se dnes na svých sociálních sítích vyjádřil k aktuálním nabídkám.

Miloslavu 'PiXeL1K' Feikovi se po oznámení statusu volného hráče ozvala celá řada. Některé byly dokonce ze Severní Ameriky, ale ty pro něj nyní nejsou prioritou a zůstávají stranou. Volbou číslo jedna je pro elitního českého hráče tým Tempus, který si jej na nejbližších turnajích odzkouší. Ještě nedávno čistě dánská sestava se rozhodla expandovat a mezi prvními testovanými střelci je právě PiXeL1K.

Z původního jádra Tempus zůstal pouze Peter 'Wookiebookie' Lassen, který má zkušenosti například z TSM, spolu s Nikolajem 'Clib' Madsenem. Vedle českého hráče jde na zkoušku také Tomi 'TomiL' Lindback, Nor s ikonickou vyholenou hlavou, jenž si koncem loňského roku zahrál i v nejvyšší PUBG Europe League. Celou zkušební čtveřici poprvé uvidíme v 303 Pro League, Fragleague nebo na GLL turnajích.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7651