Plan B: Patrik Schick bohužel nestačil na Dabbura a v turnaji fotbalistů končí ve čtvrtfinále

1. 4. 2020 13:17
Patrik Schick
Fotbalový kanál 433, který má třeba na Instagramu neuvěřitelných 27 milionů sledujících, se v době pauzy fotbalových soutěží rozhodl uspořádat FIFA 20 turnaj mezi skutečnými fotbalisty. První kola už jsou v tuto chvíli za námi a český reprezentant si v klání s názvem Plan B počíná opravdu parádně.

„Víkendová liga? Měl bych jsem 25 výher, ale udělal bych klidně 26 nebo 27, kdybych měl lepší tým,“ pyšnil se svým umem ve FIFA 20 v podcastu TAK URČITĚ elitní český útočník Patrik Schick. Spolu s dalšími známými fotbalisty z různých evropských soutěží tak nemohl hráč klubu RB Leipzig (na hostování z AS Řím) odmítnout pozvánku do turnaje Plan B, kde své dovednosti může prokázat. Z dalších účastníků bychom jmenovali Daniela Jamese z Manchesteru United, Romela Lukaku z Interu Milán nebo Lucase Hernandeze z Bayernu Mnichov.

Celé klání se odehrává na YouTube kanále 433, kde se postupně vždy od 15:00 do 21:00 vysílají s odstupem dvou hodin premiéry zápasů. První kola jsou už za námi a o prvním dubnovém dni je na programu čtvrtfinále, kde Patrik Schick samozřejmě nechybí. Na jeho kvalitu narazil nejprve Milot Rashica z Werderu Brémy, kterého porazil 5:1, a posléze i Severoirčan Liam Boyce, se kterým už šlo o těsnější bitvu s konečným výsledkem 2:1.

Ve čtvrtfinále se český útočník utká s Munasem Dabburem, tedy dalším z hráčů německé Bundesligy. Kromě nich je mezi nejlepší osmičkou Sergio Reguilón ze Španělska a hned pět zástupců anglické Premier League. V boji o netradiční titul se stále nacházejí Oleksandr Zinchenko z Manchesteru City, brankář Arsenalu Bernd Leno i Billy Gilmour reprezentující rivala z Chelsea a dva hráči z klubů zralých na sestup, Jota a Todd Cantwell.

  • 1. dubna 15:00 – Sergio Reguilón vs. Bernd Leno – 1:2
  • 1. dubna 17:00 – Oleksandr Zinchenko vs. Billy Gilmour – 5:1
  • 1. dubna 19:00 – Munas Dabbur vs. Patrik Schick – 2:1
  • 1. dubna 21:00 – Jota vs. Todd Cantwell – 3:2

O dalším průběhu, tedy výsledcích a případném losu semifinále, vás v případě úspěchu budeme informovat.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7582