Play-off je stále na dosah pro všechny hráče FIFA COOL ligy

8. 12. 2020 18:50
FIFA COOL liga - 8. kolo
FIFA COOL liga má před sebou poslední čtyři kola základní části, ve kterých se rozhodne o šesti postupujících do play-off. O klíčové pozice stále bojují všichni hráči a můžeme se tak těšit na dramatický závěr letošní sezóny.

V rámci první FIFA COOL ligy se minulý týden odehrály hned tři kola. Kromě klasického úterního hracího dne se totiž konala i monster sobota, ve které se odehrály dvě kola za sebou. Seron poprvé ztratil body, když se o velké překvapení postaral DRMi10, jenž zvítězil 3:1. Svou pozici v tabulce vylepšili zejména Dalas94 a Emerickson, kteří se sice stále drží v sestupové zóně, ale na play-off pozice jim aktuálně chybí jen čtyři body.

Pozici hlavních favoritů aktuálně plní dvojice T9Laky z Viktorie Plzeň a Seron z týmu Sampi.Tipsport. Překvapivě dobré výkony ale předvádí například MorCaJs, který po sezóně, kdy hrál o záchranu aktuálně drží třetí pozici s 14 body. Velmi slušně se prezentuje také nováček soutěže M4TK0 z Bohemians, který drží dělené páté místo spolu s šampionem úvodní sezóny Mikim. 

FIFA COOL liga
i
FIFA COOL liga
Zdroj: coolliga.cz

Další kolo vykopne očekávaný duel známých borců Emericksona a RIIJKa, což by vzhledem k aktuální formě obou borců mohl být velmi vyrovnaný souboj. V druhém zápase musí Caster začít získávat body, aby ještě mohl pomýšlet na play-off. Jeho soupeřem bude M4TK0, kterého v sobotu porazil Casterův kolega Emerickson. MorCaJs se může pokusit o další překvapení, jelikož se dočká duelu s druhým T9Lakym a v případě výhry by už měl místo v play-off v podstatě jisté. Dalas94 může navázat na svou formu z monster soboty a dozajista se pokusí překvapit lídra tabulky Serona.

Velmi důležitým utkáním v rámci boje o play-off může být střet Mariooosa proti DRMimu. Plzeňský zástupce by se případnými třemi body mohl upevnit místo v nejlepší šestce, které by s 16 body na kontě bylo už velmi blízko. O závěrečnou sérii osmého kola se pak postarají Miki s Cristym, kteří se zatím prezentují dosti nevyrovnanými výkony. Zejména Cristy sice odehrává pravidelně velmi vyrovnané zápasy, ale zatím trpí na tříbodový formát, takže má na svém kontě stále jen čtyři body, přestože remizoval s T9Lakym a proti Seronovi zaostal jen o jedinou branku, když prohrál 5:6.

8. kolo
RIIJK (EIQ)  Česká republika 18:00  Česká republika Emerickson (SPA)
M4TKO (BOH)  Česká republika 18:45  Česká republika Caster (SPA)
MorCaJs (OLO)  Česká republika 19:30  Česká republika T9Laky (PLZ)
Seron (SMP)  Česká republika 20:15  Česká republika Dalas94 (TEP)
MarioOoso99 (ZIC)  Česká republika 21:00  Česká republika DRMi10 (PLZ)
Cristy (DVE)  Slovensko 21:45  Česká republika Miki (SMP)

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1775

Doporučená videa: