Podle profesionálních hráčů je dvoutýdenní ban pro XXiF příliš mírný

5. 5. 2019 13:19
Fortnite World Cup
Profesionální hráč XXiF dostal 14denní ban, když teamoval s jinými protihráči, aby si nahnal plusové body. Kromě banu jej pak Epic Games vyškrtl ze seznamu finalistů Světového poháru, mezi něž se díky tomuto činu dostal.

Většina lidí i přes tento trest kritizuje Epic Games za to, že umožnilo XXiF pokračovat v účasti na kvalifikacích Světového poháru, jakmile mu ban skončí. Další argument zdůraznili ostatní hráči turnaje, kteří tvrdí, že by měl být z turnaje diskvalifikován vzhledem k tomu, kolik peněz mohl podváděním získat. Dva další zúčastnění s přezdívkami Cloak a Dakotaz též uvedli, že prize pool je 30 miliónů dolarů, takže i kdyby se někdo ve finále umístil na poslední příčce, odnesl by si nejméně 50 000 dolarů.

 K této věci se vyjádřil i streamer Jimmy "HighDistortion" Moreno. Ten přirovnal XXiF ke zlodějům a myslí si, že by mu měly být všechny předchozí výhry zabaveny. Na stranu organizátorů turnaje z Epic Games se naopak postavil Jimmův kamarád, který tvrdí, že alespoň něco udělali. Štěstí měl naopak hráč Clix Misfit. Ten se totiž díky diskvalifikaci XXiF z finále dostal mezi finalisty.

NVIDIA

O autorovi:

Členem od: 23. 9. 2018
Celkový počet článků:
41