Riot potvrdil, že ve vývoji je League of Legends MMORPG

21. 12. 2020 10:33
https://www.ginx.tv/en/league-of-legends/riot-confirms-they-are-working-on-mmo?fbclid=IwAR2BvHUQm9QKDDKhijjBr5PX6qpuR5rUM6YYTQWV0fDd1NtTUhcPOLQlx80
MMORPG jsou oblíbeným herním formátem, ty nejznámější mají každý měsíc, možná i den miliony hráčů. Greg „Ghostcrawler“ Street z Riot Games nyní oficiálně potvrdil, že společnost pracuje na MMO hře.

O novinku se podělil na svém Twitteru, kde napsal: „Mám novinky! Moje (nedávná) práce u společnosti Riot byla pomáhat rozšířit League univerzum, které budeme potřebovat! Protože je čas. Mým novým úkolem je nastartovat velkou (někteří by mohli říct masivní) hru, kterou mnozí z vás a mnoho Rioterů žádalo, abychom vytvořili.“

Při otázce na více detailů o této “masivní” hře Greg potvrdil, že skutečně půjde o MMO hru. MMO hra v prostředí League of Legends je skutečně něčím, co fanoušci chtějí už roky, a nyní se konečně dočkají. Že by se jednalo o další krok, jímž se Riot Games snaží přímo soutěžit s Blizzard Entertainment? 

Letos Riot uveřejnil karetní hru, Legends of Runeterra, která se může postavit oblíbenému Hearthstonu, a také Valorant, FPS založená na classách, přímo konkurující Overwatchi. A teď se Riot dere i na trh s žánrem MMO, kde World of Warcraft od Blizzardu dominuje už takřka dvě desetiletí. Nejnovější rozšíření WoW s titulem Shadowlands se stalo nejrychleji prodávanou počítačovou hrou v historii. 

Ať už Riot chce konkurovat Blizzardu, nebo ne, jedná se o vzrušující zprávu. Uvidíme, zda společnost přinese do hry nějaké nové inovace, neboť tento žánr se v posledních letech moc nezměnil, a to zejména proto, že se všichni snažili napodobit WoW. První detaily pravděpodobně můžeme očekávat někdy na počátku příštího roku. 

O autorovi:

Členem od: 16. 6. 2018
Celkový počet článků:
409

Doporučená videa: