V charitativním turnaji pořádánem 100 Thieves nebude CoD: Warzone, Activision žádost odmítla

18. 6. 2020 10:00
cod
Organizace 100 Thieves se chystá uspořádat charitativní turnaj. Původně se měl odehrávat v Call of Duty: Warzone, ale vedení společnosti Activision tuto možnost odmítlo. Není známo proč tak učinili, 100 Thieves nyní hledají náhradní řešení.

Esportová organizace 100 Thieves plánuje uspořádat čtyřtýdenní turnaj za účelem finanční podpory rasového vyrovnání. Turnaj se měl odehrát právě ve hře Call of Duty: Warzone. Společnost Activision, která za úspěšnou videoherní sérií stojí, ale použití hry pro tyto účely nepovolila. 100 Thieves tuto nešťastnou skutečnost oznámili na svém Twitteru. Mají také v plánu přispět 100 000 $ ze své kapsy.

Kromě 100 Thieves mezi sponzory turnaje Gamers for Equality najdeme také JBL a CashApp. Turnaj měl původně začínat 18. června a v týdenních cyklech se měsíc opakovat. 

Odmítnutí Activision je záhadou samo o sobě, ale pokud vezmeme v potaz, že společnost povolila KEEMSTAR, člověku s kontroverzní minulostí, ve které se vyskytovaly rasistické urážky, hostovat Warzone Wednesday turnaje, je jejich rozhodnutí opravdový oříšek. Většinou s pořádáním turnajů ve Warzone nemají problém, propagovali turnaje několika organizátorů, například NICKMERCS.

100 Thieves se turnaje drží a momentálně se snaží vymyslet jiné řešení, aby mohl turnaj proběhnout. Rozhodně se ale bude muset, minimálně o pár dní, odložit.

Podle esportového novináře jménem Rod "Slasher" Breslau "Activision řekli 100 Thieves, že mohou uspořádat charitativní turnaj v CoD bez sponzora, to ovšem organizace odmítla."

Souhlasíte s rozhodnutím Activision?

Ano
0% (0 hlasů)
Ne
100% (1 hlas)
Celkem hlasů: 1

O autorovi:

Členem od: 6. 3. 2017
Celkový počet článků:
58

Doporučená videa: