Clash Royale

Vítejte ve světě populární mobilní hry Clash Royale od společnosti Supercell. Na bázi světa Clash of Clans, Clash Royale je sběratelská karetní hra, kde vyzýváte soupeře v reálném čase. Ničte jejich věže, braňte ty své! Jsi připraven vstoupit do arény?

Clash Royale na Playzone.cz

7130
hráčů
287
turnajů
6
serverů
clashroyale banner

Naše kanály

 • Pro vtipné obrázky a dění o hře sledujte Facebook: /CRczsk

Clash Royale je rozhodně jedna z nejúspěšnějších her na mobil, která se, co do velikosti komunity, může poměřovat i s "tradičními" PC tituly. Tuto hru má na starosti Supercell, přední vývojář mobilních games, mající svědomí například i populární budovací strategii Clash of Clans, z jehož univerza Clash Royale vychází. Clash Royale kombinuje prvky karetní sběratelské hry, tower defense a online arény pro více hráčů. Supercell ji oficiálně vypustil 2. března 2016. Hru si můžete ze svého app shopu stáhnout zdarma, ale jsou k zakoupení i různé doplňky, což z ní dělá freemium hru.

Hra hráče dělí podle arén a levelů. Maximální level, kterého hráči mohou dosáhnout, je 13, arén je pak ve hře 11. Zápasy v Clash Royale jsou akční a rychlé, trvají maximálně čtyři minuty, takže napětí po celou dobu hry je zajištěno. A jak v zápase zvítězit? Vaším cílem je mít po vypršení časového limitu více věží, než váš soupeř. Vyhrát lze také zničením protivníkovy "King's Tower", tedy velitelské věže. Na začátku každé hry dostanete do ruky čtyři karty z celkových osmi, které jste si před započetím hry navolil do svého balíčku. Všechny karty mají rozdílné efekty, klíč k vítězství je tedy sestavit deck, ve kterém se jednotlivé karty budou dobře doplňovat.

  Jako freemium hra vám Clash Royale nabízí ke koupi různé speciální nabídky, které se v herním obchodě objevují jen zřídka a především herní měny, goldy a gemy. Tyto komodity vám umožňují vylepšování a kupování vašich karet, které máte ve svém obchodě či nakupování beden, jež jsou vaším primárním zdrojem kartiček. Chestky získáváte i za výhru na ladderu. Zároveň každé čtyři hodiny dostanete tzv. Free Chest. Každý den také dostanete Crown Chest, jež nabízí pěkné odměny a hru free2play hráčům velice usnadňuje. Beden je více typů, ty horší budete dostávat častěji a také se kratší dobu otvírají, ty lepší naopak dostanete jen zřídka kdy a otvírat je může trvat až celý den! V jednu chvíli můžete mít maximálně čtyři bedny v inventáři, hra vám ale i nadále nabízí za výhru goldy.

  I když ve hře hrajete primárně sám za sebe, máte zde i 2v2 mód. Ten je dobrý pro dvojici přátel, chcete-li ale zkusit hru s náhodným spoluhráčem, zažijete dost možná noční můru, protože odpojující či otřesně hrající spoluhráči jsou zde na denním pořádku. Ve hře jsou také clany. Clany vám nabízejí možnost požádat své clanmates o kartičky či je naopak můžete darovat, za což dostanete goldy a XP. Zároveň je každý víkend Clan Chest, což je vlastně větší obměna Crown Chest. Celý klan sbírá korunky a dostane-li se až na tu nejlepší úroveň a odměny jsou opravdu obrovské.

  V Clash Royale se nachází i zabudovaný Tournament mode. Tournament může pořádat každý hráč, založení turnaje ale stojí gemy. Čím dražší je turnaj, tím více slotů nabízí a i odměny za dobré umístění rostou. V sekci turnajů najdete i Challenge. Krom občasných speciálních typů jsou ve hře dva formáty výzev, jeden za 10 gemů, který nenabízí žádné extra odměny a druhý za 100 gemů, kde jsou odměny už opravdu pěkné. V obou typech challenge platí stejná pravidla – každou výhrou zvyšujete své odměny, maximální počet výher je 12, prohrajete-li třikrát, končíte.

  1

  Minimální požadavky:

  • OS: Android 4.0.3 
  • RAM: 500 MB 
  • Rozlišení displeje: 800 x 480