Turnaje

Všechny turnaje
Na dnešek není naplánovaný žádný turnaj.

FIFA 20

Další ročník kultovní fotbalové klasiky FIFA 20 vychází na tradiční bázi, ale opět s řadou novinek. Díky novému autentickému průběhu zápasu, uživatelem kontrolovaným rozhodujícím momentům a vylepšenému systému fyziky míče se stanete centrem každého zápasu ve FIFA 20.

FIFA 20 na Playzone.cz

511
hráčů
5
turnajů
FIFA 20

FIFA 20 je již 27. díl každoročně vydávané fotbalové videohry, kterou má na svědomí studio Electronic Arts. Oblíbenou klasiku si můžeme užívat už od 27. září 2019, kdy byla vydána jak pro PC, tak i všechny konzole.

FIFA je série fotbalových videoher, nebo chcete-li, fotbalového simulátoru, který mezi námi koluje už opravdu dlouhou dobu. Tato pecka je oprávněně považována za nejpopulárnější fotbalovou hru na světě, což podtrhuje její zápis v Guinessově knize rekordů za nejprodávanější sérii sportovních videoher. 

První díl ze série FIFA byla vydána v roce 1993 a stala se známou především proto, že se stala první hrou s oficiální licencí od fotbalové federace FIFA (v současnosti mají hry daleko více licencí), což jí umožňuje využívat jména reálných lig, klubů, a hlavně hráčů.

FIFA 20 obdržela různá gameplayová vylepšení, která zahrnují lepší fyziku, daleko přirozenější pohyb hráčů, dynamičtější souboje jeden na jednoho, promakanější obranné zákroky a nový systém rozhodujících momentů. Hra také vůbec poprvé obsahuje mód VOLTA, který hru obohacuje o pouliční futsalové zápasy s menším počtem hráčů, tudíž se nemusíte držet pouze klasického formátu 11 na 11.