Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Eclipse 2 0 3 / 0 / 0 44 : 12
#1 OLW Team 0 2 / 1 / 0 32 : 24
#3 Team JRX 0 1 / 2 / 0 10 : 20
#4 26BF 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Qver.Team#1 0 3 / 0 / 0 34 : 5
#2 ESB 0 2 / 1 / 0 52 : 30
#4 NOVA 0 1 / 2 / 0 19 : 24
#3 FLeX1_ 0 0 / 3 / 0 4 : 50
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 eYanzee 0 3 / 0 / 0 40 : 9
#2 BEGINNERS 0 2 / 1 / 0 20 : 10
#4 Fyre_Team (2) 0 1 / 2 / 0 19 : 30
#3 Wannabe #1 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 oFF 0 3 / 0 / 0 30 : 0
#2 Rapid 0 1 / 1 / 1 20 : 20
#3 TwentyNine 0 1 / 1 / 1 20 : 20
#4 C4aW_team 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina E
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 HeXuS.eu B 0 3 / 0 / 0 47 : 8
#1 Rochty mrochty 0 1 / 1 / 1 28 : 31
#3 TWISTEDTREELINEMAINS 0 1 / 1 / 1 30 : 36
#4 NecroTribe 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina F
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Nocturnal #A 0 3 / 0 / 0 60 : 26
#4 og_snipe 0 1 / 1 / 1 21 : 18
#1 Vikingekrig 0 1 / 1 / 1 45 : 52
#2 Nocturnal #B 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina G
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 OneKD 0 3 / 0 / 0 39 : 4
#3 TUECHUE 0 2 / 1 / 0 24 : 19
#1 Empty Soul of Gamers 0 0 / 2 / 1 0 : 20
#2 Shadow 0 0 / 2 / 1 0 : 20
Skupina H
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 21Phoenix (2) 0 2 / 0 / 1 22 : 10
#2 NCL and ISW 0 2 / 1 / 0 28 : 17
#3 Kotlebovci 0 0 / 2 / 1 11 : 21
#1 Normalní Stylový týpci 0 1 / 2 / 0 23 : 36
Skupina I
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Chemie,průměr:4.25 0 3 / 0 / 0 42 : 8
#2 FYRE_TEAM(3) 0 1 / 2 / 0 27 : 28
#3 Sh4doW 2 0 2 / 1 / 0 26 : 29
#4 Goo 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina J
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina K
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina L
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
26BF 26BF
[0:10]
Eclipse 2 Eclipse 2
OLW Team OLW Team
[10:0]
Team JRX Team JRX
Kolo 2
26BF 26BF
[0:10]
Team JRX Team JRX
Eclipse 2 Eclipse 2
[24:12]
OLW Team OLW Team
Kolo 3
26BF 26BF
[0:10]
OLW Team OLW Team
Team JRX Team JRX
[0:10]
Eclipse 2 Eclipse 2
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
FLeX1_ FLeX1_
[0:10]
NOVA NOVA
Qver.Team#1 Qver.Team#1
[19:3]
ESB ESB
Kolo 2
FLeX1_ FLeX1_
[4:30]
ESB ESB
NOVA NOVA
[2:5]
Qver.Team#1 Qver.Team#1
Kolo 3
FLeX1_ FLeX1_
[0:10]
Qver.Team#1 Qver.Team#1
ESB ESB
[19:7]
NOVA NOVA
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
Wannabe #1 Wannabe #1
[0:10]
eYanzee eYanzee
Fyre_Team (2) Fyre_Team (2)
[0:10]
BEGINNERS BEGINNERS
Kolo 2
Wannabe #1 Wannabe #1
[0:10]
BEGINNERS BEGINNERS
eYanzee eYanzee
[20:9]
Fyre_Team (2) Fyre_Team (2)
Kolo 3
Wannabe #1 Wannabe #1
[0:10]
Fyre_Team (2) Fyre_Team (2)
BEGINNERS BEGINNERS
[0:10]
eYanzee eYanzee
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
oFF oFF
[10:0]
C4aW_team C4aW_team
Rapid Rapid
[10:10]
TwentyNine TwentyNine
Kolo 2
oFF oFF
[10:0]
TwentyNine TwentyNine
C4aW_team C4aW_team
[0:10]
Rapid Rapid
Kolo 3
oFF oFF
[10:0]
Rapid Rapid
TwentyNine TwentyNine
[10:0]
C4aW_team C4aW_team
Zápasy - Skupina E
Kolo 1
HeXuS.eu B HeXuS.eu B
[16:3]
Rochty mrochty Rochty mrochty
TWISTEDTREELINEMAINS TWISTEDTREELINEMAINS
[10:0]
NecroTribe NecroTribe
Kolo 2
HeXuS.eu B HeXuS.eu B
[10:0]
NecroTribe NecroTribe
Rochty mrochty Rochty mrochty
[15:15]
TWISTEDTREELINEMAINS TWISTEDTREELINEMAINS
Kolo 3
HeXuS.eu B HeXuS.eu B
[21:5]
TWISTEDTREELINEMAINS TWISTEDTREELINEMAINS
NecroTribe NecroTribe
[0:10]
Rochty mrochty Rochty mrochty
Zápasy - Skupina F
Kolo 1
Vikingekrig Vikingekrig
[10:10]
og_snipe og_snipe
Nocturnal #B Nocturnal #B
[0:10]
Nocturnal #A Nocturnal #A
Kolo 2
Vikingekrig Vikingekrig
[25:42]
Nocturnal #A Nocturnal #A
og_snipe og_snipe
[10:0]
Nocturnal #B Nocturnal #B
Kolo 3
Vikingekrig Vikingekrig
[10:0]
Nocturnal #B Nocturnal #B
Nocturnal #A Nocturnal #A
[8:1]
og_snipe og_snipe
Zápasy - Skupina G
Kolo 1
TUECHUE TUECHUE
[4:19]
OneKD OneKD
Empty Soul of Gamers Empty Soul of Gamers
[0:0]
Shadow Shadow
Kolo 2
TUECHUE TUECHUE
[10:0]
Shadow Shadow
OneKD OneKD
[10:0]
Empty Soul of Gamers Empty Soul of Gamers
Kolo 3
TUECHUE TUECHUE
[10:0]
Empty Soul of Gamers Empty Soul of Gamers
Shadow Shadow
[0:10]
OneKD OneKD
Zápasy - Skupina H
Kolo 1
NCL and ISW NCL and ISW
[5:7]
21Phoenix (2) 21Phoenix (2)
Normalní Stylový týpci Normalní Stylový týpci
[11:8]
Kotlebovci Kotlebovci
Kolo 2
NCL and ISW NCL and ISW
[10:3]
Kotlebovci Kotlebovci
21Phoenix (2) 21Phoenix (2)
[15:5]
Normalní Stylový týpci Normalní Stylový týpci
Kolo 3
NCL and ISW NCL and ISW
[13:7]
Normalní Stylový týpci Normalní Stylový týpci
Kotlebovci Kotlebovci
[0:0]
21Phoenix (2) 21Phoenix (2)
Zápasy - Skupina I
Kolo 1
Sh4doW 2 Sh4doW 2
[10:0]
Goo Goo
Chemie,průměr:4.25 Chemie,průměr:4.25
[13:7]
FYRE_TEAM(3) FYRE_TEAM(3)
Kolo 2
Sh4doW 2 Sh4doW 2
[15:10]
FYRE_TEAM(3) FYRE_TEAM(3)
Goo Goo
[0:10]
Chemie,průměr:4.25 Chemie,průměr:4.25
Kolo 3
Sh4doW 2 Sh4doW 2
[1:19]
Chemie,průměr:4.25 Chemie,průměr:4.25
FYRE_TEAM(3) FYRE_TEAM(3)
[10:0]
Goo Goo
Zápasy - Skupina J
Zápasy - Skupina K
Zápasy - Skupina L