Geewa Nightcup #3

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráčiSkupinyPlayoffVšechny zápasy

Geewa Nightcup #3

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
71/
2
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje
PLAYzone.cz ve spolupráci s herním studiem Geewa nově spouští podporu mobilní hry Smashing Four!

PLAYzone.cz ve spolupráci s herním studiem Geewa nově spouští podporu mobilní hry Smashing Four! Připravte se na pravidelné turnaje o poukázky na 3500 Kč a výhru 3500 gemů, které se budou konat každý pátek v 18:00.

Ti, na které nevyšlo místo a nebo si prostě chtějí zahrát znovu máme dobrou zprávu, jedním turnajem nekončíme! Po odehrání turnaje se otevře registrace do dalšího souboje, který se bude hrát následující týden. Přijďte si užít zábavné turnaje po další čtyři týdny!

Pátek 13. 07. 2018Smashing Four NightCup #1
Pátek 20. 07. 2018Smashing Four NightCup #2
Pátek 30. 07. 2018Smashing Four NightCup #3
Pátek 03. 08. 2018Smashing Four NightCup #4

Abychom zlepšili váš zážitek z turnaje a zajistili co nejvíce plynulý průběh, zavádíme povinnost hráčů potvrdit svou účast před začátkem turnaje. Díky tomu budou do skupin nalosování pouze hráči, kteří se opravdu na turnaj dostavili. Svou účast musí hráči potvrdit v daném čase (16:00 - 17:00 v den turnaje) kliknutím na nápis "Můj účet", který najdou na stejném místě kde se přihlásili do turnaje (v pravé horní části stránky turnaje) a následně kliknutím na tlačítko Potvrdit účast. 
Vzhledem k systému turnaje a rozlosování skupin není možnost jakéhokoli hráče do turnaje zapsat po ukončení registrací a potvrzování účasti.
 

Finanční odměny za Smashing Four NightCup #3:

 • 1. místo - 2000 gemů do hry a poukázka na 2000 Kč do Alza.cz
 • 2. místo - 1000 gemů do hry a poukázka na 1000 Kč do Alza.cz
 • 3. místo - 500 gemů do hry a poukázka na 500 Kč do Alza.cz
Smashing Four je online, sběratelská, akční PvP strategie, v níž si budujete družinu čtyř hrdinů a bojujete proti jiným hráčům v prostředí jedinečných arén. Každý hrdina je obdařen speciální schopností, kterou je potřeba odemknout, abyste naplno využili jeho potenciál v soubojích, a zdárně tak postupovali jednotlivými arénami až na samotný vrchol. Každá aréna je jedinečná a určitým způsobem ovlivňuje průběh zápasu a vy tak musíte přizpůsobovat svoji strategii měnícímu se prostředí. Hra je dostupná zdarma pro mobilní zařízení se systémy Android a iOS. 

Registrace do turnaje

Hráč musí být registrovaný na portálu PLAYzone.cz a v profilu mít vyplněné Smashing Four GAME ID (nick, ne unikátní kód). Aby se mohl zúčastnit, musí mít ve hře alespoň level (dosaženou arenu) 3. Registrace končí jednu hodinu před začátkem turnaje, během této hodiny mají hráči povinnost se dostavit do turnajového klanu, jehož název jim bude oznámen skrze soukromou zprávu zde na webu (soukromé zprávy najdete nahoře na stránce vedle vaší přezdívky).

Průběh turnaje

Po uzavření registrací budou hráči náhodně rozděleni do osmi skupin po šesti, v případě menšího počtu hráčů budou rozděleni tak, aby v každé skupině byl stejný počet hráčů. Systémem každý s každým postupně odehrají všechny své zápasy, které mohou najít v záložce "Rozpis základních skupin". Všechny zápasy ve skupině se hrají formátem BO3, tedy na dva vítěžné zápasy. Všechny tyto souboje se odehrají podle seznamu arén níže.

Po odehrání všech zápasů, se určí jeden postupující hráč z každé skupiny. Tito hráči budou nasazeni do playoff (první ze skupiny A proti prvnímu ze skupiny H, první ze skupiny B proti prvnímu ze skupiny G, atd.), kde odehrají svoje zápasy systémem BO3, tedy na dva vítězné zápasy. I v těchto soubojích je pevně určeno pořadí arén, ve kterých se hraje:

Pořadí arén

 • 1.souboj - arena 3 (Orčí tábor)
 • 2.souboj - arena 2 (Čarovný les)
 • 3.souboj - arena 1 (Městečko)

 

Komunikace s adminem turnaje:

Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje. Po dohrání zápasu má každý hráč 10 minut na případné protesty. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).

Před samotným turnajem všem doporučujeme podrobně nastudovat Turnajová pravidla Smashing Four. Neznalost pravidiel neomlouvá!

 

Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

 • 1) Registrace
  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
 • 2) Příprava na turnaj
  • Hodinu před turnajem je potřeba přijít do turnajového klanu a dbát pokynů administrátorů.