Přejít k hlavnímu obsahu

Smashing Four

658
hráčů
1
článek
24
turnajů
Smashing Four je všestranná mobilní hra, v níž si budujete družinu čtyř hrdinů a bojujete proti jiným hráčům. Každý hrdina je obdařen speciální schopností, kterou je potřeba odemknout, abyste naplno využili jeho potenciál v soubojích. Každá aréna je jedinečná a určitým způsobem ovlivňuje průběh zápasu. Hra je dostupná zdarma pro mobilní zařízení se systémy Android a iOS.

Smashing Four je online, sběratelská, akční PvP strategie, v níž si budujete družinu čtyř hrdinů a bojujete proti jiným hráčům v prostředí jedinečných arén. Tato free-to-play mobilní hra od českého herního studia Geewa si od svého vydání v únoru tohoto roku získala tisíce fanoušků po celém světě. Smashing Four originálně kombinuje fantasy prvky s kulečníkovou fyzikou. Hra je dostupná zdarma a běží na zařízeních se systémem Android nebo iOS. Ve hře jsou pak k dispozici speciální balíčky a herní měna - drahokamy, které si můžou hráči zakoupit a pak je směnit třeba za zlato nebo orby plné kartiček hrdinů.

Ve hře si sestavíte družinu čtyř hrdinů a vydáte se do akce. Každý hrdina má svou speciální schopnost, kterou je potřeba odemknout a naplno využívat v soubojích při postupu jednotlivými arénami až na samotný vrchol. Každá z arén nějakým způsobem ovlivňuje průběh zápasu a vy tak musíte přizpůsobit svoji strategii měnícímu se prostředí.

Souboj trvá v průměru tři minuty a jeho cílem je porazit/zničit soupeřovy hrdiny. Za vyhrané souboje získáte trofeje a odměny v podobě orbů, které obsahují zlato spolu s kartičkami hrdinů, nebo máte možnost plnit Krystal duší, který skrývá ještě větší odměnu. Každé čtyři hodiny je pak zdarma k dispozici Magická truhla. Důležité je rozšiřovat svou sbírku hrdinů, postupně zvyšovat jejich úroveň a odemykat jejich unikátní schopnosti.

Ve hře existuje systém klanů - vytvořit si můžete vlastní, nebo se do nějakého aktivního přidat a spolupracovat s ostatními hráči pro rychlejší postup. Vylepšujte své bojové umění a probijte se do lokálního žebříčku, nebo se staňte hvězdou toho globálního!

Smashing Four

Minimální požadavky:

  • Android: 4.4
  • iOS: 9