GIGABYTE Mistrovství ČR v počítačových hrách

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupinyPlayoffVšechny zápasy

GIGABYTE Mistrovství ČR v počítačových hrách

Začátek turnaje
Registrace
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
8/
8
Hraje se systémem
Groups -> Double elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
5
Admini turnaje
Mistrovství ČR v počítačových hrách je vrcholnou akcí profesionálního a poloprofesionálního hraní (progamingu) České i Slovenské republiky, v roce 2012 se MČR odehraje 19. - 21. října v Kongres Hotelu Jezerka v Seči u Pardubic.

Mistrovství ČR v počítačových hrách je vrcholnou akcí profesionálního a poloprofesionálního hraní (progamingu) České i Slovenské republiky, v roce 2012 se MČR odehraje 19. - 21. října v Kongres Hotelu Jezerka v Seči u Pardubic.

Pro counter strike 1.6 to bude rozloučení s profesionálním hraním na Česko-Slovenské scéně a věříme, že to bude zakončení důstojné. Na turnaj se kvalifikovalo 8 nejlepších týmů, které o účast bojovali v rok a půl dlouhé kvalifikaci.

Místo konání

Finále Mistrovství ČR v počítačových hrách se uskuteční v Kongres Hotelu Jezerka v Seči u Pardubic.

Seznam účastníků

Česká RepublikaeSuba.INTEL

Česká RepublikaiNfernity Gaming

Slovenská RepublikaNecroRaisers.Ozone Gaming

Česká RepublikaTeam Syndicate

Česká RepublikaGamesites.cz (wrAth)

Česká RepublikaN*ggas in Paris

Slovenská RepublikaeEriness

Česká RepublikaFROZENRIDERS

Harmonogram

Sobota 20.10.2012

Záčátek skupin 9:00
Start 9:00 - předpokládaný konec 14:00.
14:00-14:30 pauza na oběd
Začátek PO 14:30
1.kolo WB 14:30 - 16:30
2.kolo WB 17:00 - 19:00 , 1.kolo LB 17:00 - 18:00
Finále WB 19:30 - 21:00 , 2.kolo LB 19:30 - 20:30
Semifinále LB - 21:00 - 22:00

Neděle 21.10.2012

Finále LB - 9:00 - 10:00
Grand finále 10:00 - 12:00

Systém turnaje

Skupiny (2x4), postup všichni, poté pavouk Double Elimination, WB systémem BO3, LB systémem BO1. Grandfinále se hraje systémem bo3, vítěz WB vede 1-0 na mapy. 
Pravidlo o prodloužení : (vytažek z pravidel)
-V systému MR15 je remíza 15:15 platným výsledekem. V případě playoff turnajů se prodlužuje systémem MR3 (analogicky k MR15) s mp_startmoney 10000 pzcmd příkazem pzmr3.

Maplist

  • de_dust2
  • de_inferno
  • de_nuke
  • de_train
  • de_tuscan
  • de_mirage
  • de_forge
Pro základní skupinu byly mapy náhodně vylosovány. V PO se budou mapy škrtat, ovšem trochu jinak než-li jsme u nás zvyklí. (První škrtá tým uveden vlevo v detailu zápasu) Týmy se proškrtají až ke 3 zbývajícím mapám, z nichž tým co začal škrtat si vybere svojí mapu, následně druhý tým si vybere ze zbývajících dvou také svojí mapu. Mapa co zbyde se bude hrát jako první. Jako druhá mapa se hraje mapa týmu, který prohrál mapu první.
Nožové kolo bude na každé mapě.

Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "můj tým". 
Poprosím Vás, aby v každém zápase byly dodané screen testy s výsledky obou stran, a také aby každý hráč natáčel eye-demo, po MČR bude vypracováno movie, tak abycho měli z čeho čerpat. Děkujeme.

Ceny

1. miesto - Mistr ČR v Counter-Strike 1.6

Grafická karta GIGABYTE N660OC-2GD + zdroj Seasonic M12II-750 Bronze + hra  od Electronic Arts

Nový hráčský „sweet spot“, neboli nástupce velice oblíbeného a ceněného modelu střední třídy GTX 560. Jako pohonnou jednotkou karty bylo zvoleno zcela nové jádro GK106, které pokračuje v nastolených standardech 28nm architektury Kepler - čistě na hry zaměřené GPU, optimalizace pro DirectX 11 a vynikající poměr výkonu na jednotku spotřeby.

Oproti GTX 560 nový model nabízí téměř 3násobný počet dílčích výpočetních CUDA jader, vyšší frekvence GPU i GDDR5 pamětí, 2násobnou kapacitu paměti, možnost připojení více monitorů (až 4) a „Keplerovské“ novinkové technologie včele s NVIDIA GPU Boost pro dosažení maximálního možného výkonu v každé hře!

750W zdroj, podpora ATX12V, aktivní PFC, tichý 120mm větráček s termoregulací, ochranná pojistka, zkratová ochrana, 8x SATA, 2x FDD, 5x Molex, 4x PCI-E 6/8pin, 1x 8-pin ATX12V, 1x 4+4pin ATX12V, odpojitelné kabely.

2. miesto - Vicemistr ČR v Counter-Strike 1.6

Procesor Intel Ivy Bridge i5 + hra Ghost Recon: Future Soldier

Jako člen elitního týmu Ghost Recon patříte mezi pár jedinců, kteří disponují silou, adaptabilitou a osobní odvahou vojáka budoucnosti. Díky svému mistrovství ve všech odvětvích boje, vybavení pro přežití a výcviku pro naprosté utajení, se vydáváte na mise, jaké žádný jiný voják nemůže zvládnout. Vaši výzbroj tvoří technika, která dnes existuje pouze v prototypech. Jste F-16 na nohách, váš výcvik vám umožňuje splnit úkol i v těch nejsložitějších bojových podmínkách na světě.

3. miesto

Televízny tuner Aver TV Volar HD (A835), černý + hra Rayman Origins  + Polročné predplatné SCORE

TV tuner s USB rozhraním, příjem digitálního pozemního vysílání DVB-T včetně HD rozlišení (až do formátu 1080i), teletext, timeshif, EPG.

Je vůbec třeba představovat Raymana? Michel Ancel, tvůrce této nesmrtelné postavičky se vrací ke kořenům a představuje Rayman Origins dobrodružství v high definition v plné co-op akci pro 4 hráče!

Polročné predplatné časopisu SCORE

 

Partneři Mistrovství ČR v počítačových hrách

Možná bych ještě upřesnil u toho bo3 nože, když každej tým má svou mapu, tak jestli volí stranu na tý mapě, nebo se jdou na všech třech nože... :) Jinak systém good :beer:
Ako na zapasy ktore nejsu streamovane by mohli byt HLTV nie? ved toto je nasmiech ze mam pozerat iba to co je streamovane