Hitbox.tv cup Finále

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

Hitbox.tv cup Finále

Začátek turnaje
Registrace
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
8/
8
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
6
Admini turnaje
Tento turnaj je záveřečným turnajem ze dvou předcházejících kvalifikací, odkud z každé postoupily čtyři týmy. Celkem osm týmů se tak utká o prizemoney 600 dolarů. Závěrečný turnaj se odehraje o víkendu, konkrétně v neděli 28. 7. 2014.START TURNAJE: 17:00

hitbox

Tento turnaj je záveřečným turnajem ze dvou předcházejících kvalifikací, odkud z každé postoupily čtyři týmy. Celkem osm týmů se tak utká o prizemoney 600 dolarů. Závěrečný turnaj se odehraje o víkendu, konkrétně v neděli 28. 7. 2014.

START TURNAJE: 17:00

Turnaj je předem rozlosovaný a všech osm týmů se utká v klasickém single-elimination BO3 pavouku. Bylo tak učiněno z důvodu zvýšení kvality turnaje, aby se na sebe týmy mohly připravit. Celý turnaj bude streamován na kanálu PLAYzone na platformě Hitbox.tv (viz níže).

Obecné informace o turnaji

Začátek: 28. 7. 2014 17:00
Server: Europe - Nordic & East
Systém turnaje: Single elimination, bo3
Počet týmů: 8

Společnost Hitbox.tv přináší svěží vítr na pole streamování a my jsme rádi, že si právě vyhlédla i tuzemskou herní scénu. Díky novému spojení se dostane především vám, hráčům, lepších podmínek pro hraní. Ve vzájemné spolupráci tak připravujeme nové turnaje pro týmy, zajímavější ceny, jak pro hráče, tak i pro diváky, kvalitnější herní přenosy z nejzajímavějších zápasů v ČR a na Slovensku a hlavně jedinečné zážitky.

Mediální partner turnaje

WWW.TRYHARD.CZ