MČR 2015

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupinyPlayoffVšechny zápasy

MČR 2015

Začátek turnaje
Registrace
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
8/
8
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
5
Admini turnaje

Finální pořadí



Informace o turnaji

Samotné vyvrcholení sezóny 2015 je tu a nejlepších osm celků, které nasbíraly nejvíce bodů v MČR Klasifikaci, se mezi sebou utkají o titul Mistra České republiky v počítačových hrách pro rok 2015! 

Finále oficiálního Mistrovství ČR v počítačových hrách 2015 se odehraje jako součást festivalu IN-JOY (www.in-joy.cz) na brněnském výstavišti BVV ve dnech 6. až 8. listopadu 2015. Těšit se můžete na špičkové souboje profesionálních hráčů, doprovodné soutěže o ceny, volné hrání na certifikovaných sestavách řady HAL3000 MČR, technologické novinky našich partnerů a spoustu další zábavy! Celá akce bude živě streamovaná na PLAYzone TV.

Kvalifikované týmy

#Název týmuBody
1. {#Slovenská Republika} eSuba.INTEL [MČR ID: 72118]374
2. {#Slovenská Republika} nEophyte.FSP [MČR ID: 72480]252
3. {#Česká Republika} Gunrunners.AOC [MČR ID: 72165]213
4. {#Česká Republika} Majestic Lions [MČR ID: 72167]208
5. {#Česká Republika} EERINESS E-BLUE [MČR ID: 72001]176
6. {#Česká Republika} DARK TIGERS [MČR ID: 68329]167
7. {#Česká Republika} eXtatus.EIZO [MČR ID: 73788]152
8. {#Česká Republika} Zero Damage [MČR ID: 72485]151

Systém

Skupiny budou hrány ve formátu GSL - každá skupina má vlastní Double Elimination bracket, z nichž týmy po dvou výhrách postupují do semi-finále.

Pouze první kolo, ve kterém se zatím nerozhodne o postupujícím nebo vypadávajícím, bude hráno na jedné mapě, zbytek skupin a tedy rozhodující zápasy budou hrány na BO3.

Harmonogram

Counter-Strike: Global Offensive se na MČR 2015 hraje v pátek a sobotu 6. a 7. listopadu. Pátek přinese všechny skupinové zápasy, zatímco v sobotu se odehrají obě semifinále a grand finále o titul Mistra ČR v nejpopulárnější FPS hře současnosti.

Na pódiu vždy bude vybraný zápas z každého kola skupin (tedy celkem tři zápasy), a stejně tak i jedno ze semifinálových zápasů a samotné grand finále, zatímco paralelní zápasy se odehrají v separátní aréně. Rozvrh turnaje je následující:

Pátek, 6. listopadu
10:00{#Slovenská Republika} eSubavs. {#Česká Republika} Zero DamageBO1A1*
10:00{#Česká Republika} Majestic Lionsvs. {#Česká Republika} EERINESSBO1A2 
10:00{#Slovenská Republika} nEophytevs. {#Česká Republika} eXtatusBO1B1 
10:00{#Česká Republika} Gunrunnersvs. {#Česká Republika} DARK TIGERSBO1B2 
11:30Vítěz A1vs. Vítěz A2BO3A3 *
11:30Poražený A1vs. Poražený A2BO3A4 
11:30Vítěz B1vs. Vítěz B2BO3B3 
11:30Poražený B1vs. Poražený B2BO3B4 
15:00Poražený A3vs. Vítěz A4BO3 
15:00Poražený B3vs. Vítěz B4BO3 *
 
Sobota, 7. listopadu
10:00Semifinále #1BO3 *
10:30Semifinále #2BO3 
15:00Grand FináleBO3  *
      
* - zápas bude odehrán na stage

Mapy

  • de_inferno
  • de_dust2
  • de_mirage
  • de_cache
  • de_cbble
  • de_overpass
  • de_train

Ceny

1. místo - 50.000 Kč
2. místo - 20.000 Kč