Mezihernový turnaj 12/2010

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráči

Mezihernový turnaj 12/2010

Pravidla
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
49/
32
Hraje se systémem
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje
REGISTRACE: - Hráči se registrují pomocí tlačítka PŘIHLÁSIT SE, které je v ovládacím panelu na pravé straně. Každý hráč musí potvrdit účast pomocí soukromé zprávy, kterou obdržel při registraci. Hernu je možné změnit v záložce MŮJ TÝM.- Účast se bude potvrzovat v datumu, který je napsaný výše a v záložce MŮJ TÝM. Kdo svou účast včas nepotvrdí bude z turnaje vyloučen a nahrazen náhradníkem.

REGISTRACE:
- Hráči se registrují pomocí tlačítka PŘIHLÁSIT SE, které je v ovládacím panelu na pravé straně. Každý hráč musí potvrdit účast pomocí soukromé zprávy, kterou obdržel při registraci. Hernu je možné změnit v záložce MŮJ TÝM.

- Účast se bude potvrzovat v datumu, který je napsaný výše a v záložce MŮJ TÝM. Kdo svou účast včas nepotvrdí bude z turnaje vyloučen a nahrazen náhradníkem.

- Každý hráč se musí do herny dostavit nejpozději do 10:00 hodin a zaplatit obsluze herny registrační poplatek ve výši 220kč pro CZE hráče a 8 EUR pro hráče ze Slovenska.

Rozdělení cen:

Prizemoney není přesně stanoveno. Jeho výše závisí v podstatě na samotných hráčích, neboť se jedná o částku vybranou ze startovného ve všech hernách / 4.

  • 1. místo: 62,5 % z celkového Prize Money = 1756 Kč
  • 2. místo: 25 % z celkového Prize Money = 703 Kč
  • 3. místo: 12,5 % z celkového Prize Money = 351 Kč

Prize Money V DOPROVODNÉM TURNAJI:

  • 1. místo: 3 voľné hodiny na hráča
  • 2. místo: 2 voľné hodiny na hráča
  • 3. místo: 1 voľná hodina na hráča

SYSTÉM ZÁPASŮ:

  • Skupiny: BO1, postupují 4 nejlepší
  • Play-Off: WB BO3, LB BO1, Finále LB BO3, Grandfinále BO5 (hráč z LB vybírá první mapu)

MAPY:

Blistering Sands, Jungle Basin, Scrap Station, Steppes of War, Xel'Naga Caverns, Shakuras Plateau, Lost Temple, Metalopolis, Delta Quadrant
Mapy ve skupinách a první mapa v play-off se vždy vybírá škrtáním.

VÝSLEDKY:

- Výsledky zadáváte sami! Výsledek musí potvrdit oba hráči! Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce MŮJ TÝM

DOPLNUJÍCÍ PRAVIDLA:

- Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat sankce.

KOMUNIKACE:
Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes IRC #playzone.sc2 a soukromé zprávy na Playzone. Kontakt na administrátora v případě problémů, mobil

mIRC Logo

#playzone.sc2

Klikni, zadej clantag a přezdívku a připoj se

(například eSuba|maddy)

koukam super, jinak doprovodnej turnaj teda bude 1v1 JEN pro ty co nepostoupili ze skupin nebo jak ? nejak koukam a nemuzu to najit tak se chci radsi zeptat diky
Určitě se přimlouvám za doprovodný turnaj (2v2/1v1) jen pro ty, kteří už z hlavního turnaje vypadli! S tím, že začátek doprovodného turnaje bych navrhoval až v okamžiku, kdy se dohrají všechny (!) zápasy ve skupinách. Tedy počkat, i když bude skupina nerozhodná a budou se dohrávat rozhodující zápasy. Nicméně cool a už se těším! :guns:
Cim vic her bude, tim lip:) pro nas lamky urcite teda:) doprovodnej 2v2 by mohl byt velice fun zalezitost, takze ja se urcite primlouvam k tomu 2v2 (jako to tusim bylo posledne?) kazdopadne se moc tesim, na minulej nebyl cas a tenhle bude den po odevzdani diplomky, takze to aspon pak budu moct zaroven poradne zapit:) (snad pujde z herny do hospy jeste nekdo:)
porad tu neni nejak napsano jak to bude s tim doprovodnym turnajem ... sry ze do toho porad rejpam ale to mi prislo minule jako dost fail tak bych rad aby se to uz tentokrat poresilo trocha lip a bylo vse vedet dost dopredu. Jelikoz minule vsici cekali doprovodny 1v1 a byl 2v2 pro vsechny :eek:
Těšim se :-) jinak určitě 1v1 turnaj pro ty co nepostoupili ze skupin, pač jestli dostanu zas takovou grupu jak minule ... xD
ahoj, doprovodny turnaj bude formou 1v1 a bude pro vsechny hrace, kteri nepostoupi ze skupin do hlavniho turnaje.
Ahoj, chci se zeptat, bude se zas davat vedet lidem o MH formou PM? precijen newsky tolik lidi necte a bylo by fajn, kdyby dorazilo vice hracu:)
Top4 terrani, obzvlášť ridiculous: Nihil, 4 misto na mezihernovém turnaji, hráč s nulovým macrem a očividně i micrem - cituji: "Ja na ty souboje moc nekoukam, jen zapnu stim". B A L A N C E
A občas vyzkoumá jenom stim, pošle ho dopřadu i bez pěchoty a taky vyhraje. Blizzard by se měl stydět!
prý ho (stim) bude přezkoumávát evropská komise, je dost možné, že nakonec skončí jenom jako zdravotní pomůcka pro osamělé ženy, my ostatní si budeme muset vystačit s kolosy značky "Velký dobyvatel"