PLAYzone 5v5 Nightcup #245

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

PLAYzone 5v5 Nightcup #245

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
28/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
6
Admini turnaje
REGISTRACE KONČÍ V 16:45 

REGISTRACE KONČÍ V 16:45

 

Každý hráč se musí také registrovat přes Community Events:

http://events.eune.leagueoflegends.com/events/186717

 

Registrace

Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své GAME ID pro hru League of Legends. Registrace  budou  ukončeny v 16:45, v 17:00 bude následně rozlosován pavouk.

 

Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "můj tým".

 

Soupisky

Týmy smí odehrát zápasy pouze s hráči uvedenými v soupisce u turnaje a zároveň na slotu týmu v MČR Klasifikaci. K dispozici má tým tolik přestupů, kolik jim umožňuje systém Mistrovství České republiky. Je povinností všech kapitánů, aby před startem zápasů zkontrolovali soupisku svého týmu a soupeře, zda-li vše souhlasí. Je možné povolit jednoho hosta (5 + 1), ovšem pouze po konzultaci s adminem.

Odměny od RIOTu pro 1. - 8. místo:

Ahojte rád bych si zahrál turnaj :) mainím supp, ale mohu hrát cokoliv :) IGN: XxManiusxX (Drop z G1 na G3 :/ )
Rad bychom si s bratrem zahrali tento turnaj tak kdyby se nasel nekdo kdo hleda 2 hráče do teamu ,tak se rádi přidáme. (ja jsem gold 3 a bratr plat 5) pozice: můžeme všechny. kdyžtak přidej: Blu3Ps1cho
Hostnu nebo se přidám do TÝMU ! Mé jméno je Veles, mainím už nějakou dobu supporty... Zahraju všechno , counter pick, ingage, cc, protect... Zahraju na vítěztví lejning face ale klidně i sejf, rád roumuju a mám rád shotcoling. Chci hrát alespoň 2 hry, tak snad si mě vybere tým kde jsou trošku inteligentní lidi :P. http://www.lolskill.net/summoner/EUNE/Veles - TS samozdřejmost i s možností serveru.
Hladam team , som support plat V ,zahram takmer kazdeho supporta ,piste sem alebo ingame z4jd1, diky.
Hostnu mid Diamond V.TS3 samozřejmnost hledam dia elo. Nick: FtF DoubleDyn (Ano ten ze subwars)