PLAYzone 5v5 Nightcup #254

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

PLAYzone 5v5 Nightcup #254

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
28/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
6
Admini turnaje
REGISTRACE KONČÍ V 16:45O změnu game id pište adminovi turnaje

REGISTRACE KONČÍ V 16:45

O změnu game id pište adminovi turnaje

Každý hráč se musí také registrovat přes Community Events:

http://events.eune.leagueoflegends.com/events/198463

Registrace

Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své GAME ID pro hru League of Legends. Registrace  budou  ukončeny v 16:45, v 17:00 bude následně rozlosován pavouk.

 

Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "můj tým".

 

Soupisky

Týmy smí odehrát zápasy pouze s hráči uvedenými v soupisce u turnaje a zároveň na slotu týmu v MČR Klasifikaci. K dispozici má tým tolik přestupů, kolik jim umožňuje systém Mistrovství České republiky. Je povinností všech kapitánů, aby před startem zápasů zkontrolovali soupisku svého týmu a soupeře, zda-li vše souhlasí. Je možné povolit jednoho hosta (5 + 1), ovšem pouze po konzultaci s adminem.

Odměny od RIOTu pro 1. - 8. místo:


 

Hledáme do nového týmu Your Mother Team topaře. Na bot lince máme jako adc gold 5 a Silver 2. Na midu bronze 1 a v jungli bronze 2. Tito dva hráči však rychle míří nahoru. Pokud by jsi měl zájem napiš mi :)
Cus hledam tym main Top s2 zatim ale jdu nahoru kdyby nekdo chtel tak napiste sem nebo si me pridejte na lolku nick ReDBaroNNN
Ahoj, Hledám lidi na pozice - toplaner, midlaner a support. Já (gold 3, nedávno umístěn na 2 místě v 1v1 turnaji) a můj kamarád (s1) hrajeme už přes 3 roky a oba dva jsme flexibilní tudíž je veliká možnost domluvy ohledně hraných line.
Ahoj, Silver I, main supp a mid, jungle jenom s rek´sai :D . Kdyby něco pište do zpráv a mrkněte na můj profil na lolkingu ;)
dneska bych si zahrál turnaj :) adc / jungle platina 2 hraju od season 2 :) když tak pište ve hře FPS Pagro
Zdravím hľadám tím som Gold I a najviac zvyknem hrat adc ale zahram všetko :D
Hledám hráče na dnešní nightcup D+, tsko, a na pozice, top, adc, supp, nick- Hi im ježíš