PLAYzone Liga I - Kvalifikační turnaj #1

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

PLAYzone Liga I - Kvalifikační turnaj #1

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
8/
8
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
6
Admini turnaje
O PLAYzone Lize 2016

PZ Liga

O PLAYzone Lize 2016

Liga přechází na nový systém, tento rok ponese nový název PLAYzone Liga a uvidíme v ní celkem 8 celků. Čtyři týmy - Fraternitas, eSuba, Dark Tigers a Inside Games, které se umístily na prvních čtyřech místech na MČR 2015 - automaticky dostávají invite do nové ligy. O další čtyři místa budou muset bojovat celky ve čtyřech kvalifikačních turnajích (viz níže). Vítěz každého kvalifikačního turnaje si tak zajistí místo v lize. Liga bude také nově rozdělena na dvě sezóny a uvidíme v ní dvě LAN finále.

Kvalfikační turnaje:

Středa 13. 1. 2016 17:00PLAYzone Liga I - Kvalifikační turnaj #1
Neděle 17. 1. 2016 17:00PLAYzone Liga I - Kvalifikační turnaj #2
Středa 20. 1. 2016 17:00PLAYzone Liga I - Kvalifikační turnaj #3
Sobota 23. 1. 2016 17:00PLAYzone Liga I - Kvalifikační turnaj #4

Podrobnější informace o nové sezóne naleznete zde.

Systém kvalifikace

Systém je jednoduchý - kvalifikační turnaj je určený vždy pro 64 týmů, které se přihlasí s kompletně vyplněným slotem v MČR Klasifikaci. Tým, který tento kvalifikační turnaj vyhraje, postoupí do PLAYzone Ligy I 2016. Celý turnaj se hraje systémem Single Elimination a Best of one (BO1).

Registrace

Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své GAME ID pro hru League of Legends. Registrace  budou  ukončeny v 16:45, v 17:00 bude následně rozlosován pavouk.

Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "můj tým".

Soupisky

Týmy smí odehrát zápasy pouze s hráči uvedenými v soupisce u turnaje a zároveň na slotu týmu v MČR Klasifikaci. K dispozici má tým tolik přestupů, kolik jim možňuje systém Mistrovství České republiky. Je povinností všech kapitánů, aby před startem zápasů zkontrolovali soupisku svého týmu a soupeře, zda-li vše souhlasí. Je možné povolit jednoho hosta (4 + 1), ovšem pouze po konzultaci s adminem.


MČR

Mám iba takú otázku na toho čo to písal nie sú tam náhodou zle napísane dni lebo 13.1.2016 je podľa kalendára je streda a 17 a 24 januára(ledna) je nedeľa a nie streda.
Ahoj, ano máš pravdu, celá liga i s turnaji je odehrávána na serveru EUNE. :good:
Ahoj. Myslím si, že jsem hodně dobrý ADC.. umím hrát všechny ADC, ale můj main je Vayne.. :D kdyby někomu chybělo ADC, klidně mi můžete napsat PMku :)
Zahrám :) hrám len MID ak tak PM :)main plat2 :beer: :beer: alebo na lolku: Hiden OutSide
čaute zahrám , gold 4 , suport main : Braum , Nautilus , Thresh , V teame zahrám hral som veľa team rankedov :) Pm alebo lolko Papyk OutSide