PLAYzone PUBG Blitz

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupiny

PLAYzone PUBG Blitz

Pravidla
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
18/
16
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
5
Admini turnaje

Co si přijít před Vánoci jen tak zahrát přátelský turnaj? Jeden bychom pro tebe měli! Inspirováni novým nastavením serverů, které využívá FACEIT jsme si pro tebe připravili turnaj PLAYZONE PUBG Blitz. Nové nastavení = až 3x zvětšený drop některých předmětů a mnohem rychlejší zóny, úplné nastavení najdeš zde. Tak co, chceš zažít pořádný adrenalin i na naší scéně? Tak se registruj ještě dnes!

Ani diváci nepřijdou zkrátka, celým turnajem je provede zkušené komentátorské duo v podání Miloslava "PiXeL" Feika a Přemka "huhy" Maliny na našem kanále PLAYzonekde díky novému nastavení určitě nebude nouze o napínavé situace.

Harmonogram turnaje

1. skupina A od 16:30 – Erangel, Erangel, Erangel, Miramar

Pro účast v turnaji je potřeba kromě registrace také potvrdit svou účast v turnaji na stránce turnaje v ovládacím panelu kliknutím na POTVRDIT REGISTRACI a to dne 21.12. od 12:00 do 16:00.

Cena pro nejlepší tým 

4x Trust Madell Desk Microphone + Viper klíčenka

Trust Madell Desk Microphone for PC and laptop

Bodování, tabulka a pravidla turnaje

Za každý kill obdrží hráč a jeho tým 16 bodů. Umístění je hodnoceno dle tabulky níže. Všechny killy a umístění zaznamenává admin tým v Google Sheetu, odkaz ZDE. V případě bodové shody má větší váhu nejlepší průměrné umístění následované hrou s nejvíce body.

#1: 400b #5: 210b #9: 100b #13: 30b
#2: 330b #6: 180b #10: 80b #14: 20b
#3: 280b #7: 150b #11: 60b #15: 10b
#4: 240b #8: 120b #12: 40b #16: 0b

V turnaji se hraje 3x mapa Erangel a 1x mapa Miramar. Kompletní nastavení her naleznete ZDE. Turnaj se řídí pravidly HyperX PUBG Squad Series. Zástupce každého týmu je povinný být přítomen na oficiálním Discord serveru, v případě jakýchkoliv potíží (restart hry apod.) se veškeré informace budou udělovat pouze tady! 

Celý turnaj bude doprovázen živým komentářem zkušeného komentátorského dua Miloslava "PiXeL" Feika a Přemka "huhy" Maliny na Twitch kanále PLAYZONECZ.

Jak hrát tento turnaj

Registrace

  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné vaše Game ID, tzn. vaše přezdívka ve hře.
  • Game ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
  • Následně v Ovládacím panelu turnaje kliknete na [ZAREGISTROVAT TÝM], kde vyberete typ týmu a následně vyplníte jméno vašeho týmu a PLAYzone přezdívky vašich spoluhráčů. POZOR: pro účast v turnaji je třeba, aby svou účast potvrdili všichni členové týmu a to kliknutím na potvrzovací odkaz v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Příprava na turnaj

  • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji ovládacím panelu turnaje. Potvrzení účasti je možné 12.12. od 12:00 do 17:40.
  • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) klikněte na tlačítko "POTVRDIT REGISTRACI". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.

Nalezení soupeře

  • Klikněte v pravém sloupci na "Skupiny", v něm najděte název svého týmu a příslušnou skupinu. Startovací čas vaší skupiny naleznete v harmonogramu výše.

Nemáte nikoho, s kým by jste si mohli společně zahrát náš turnaj a nebo si jen chcete přečíst novinky ze světa PUBG? Toto a mnohem více naleznete na komunitní facebookové stránce Playerunknown's Battlegrounds CZ/SK