PUBG Mobile TPP turnaj - Finále

BudHrac_TPP_turnaj

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmy

PUBG Mobile TPP turnaj - Finále

Začátek turnaje
Registrace
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
16/
16
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
6
Admini turnaje

A je to tu! PUBG Mobile, jakožto 3. nejhranější hra na světe, je konečně i na PLAYzone! Přinášíme vám, společně s lidmi z mLigy, možnost si zahrát s kamarády v prvním, a zcela jistě ne posledním, TPP turnaji o parádní trigger, který zcela jistě vylepší vaše herní seance. Tak neváhejte, registrujte se s kamarády ještě dnes a získejte úplně první Winner Winner PLAYzone Dinner!

 

PUBG Mobile TPP turnaj se skládá z 1 kvalifikace a 1 finále. V kvalifikaci se utká na 2 mapách celkem 48 týmů rozdělených do 2 skupin o zisk co nejvíce bodů do celkové tabulky. Následně z celkové tabulky postoupí 16 nejlepších týmů do finále.

Harmonogram únorového PUBG Mobile TPP turnaje

Úterý 18. února 20:00 PUBG Mobile TPP turnaj #1
Středa 19. února 20:00 PUBG Mobile TPP turnaj - Finále

Harmonogram kvalifikace

1. skupina A od 20:00 - Erangel, Sanhok

2. skupina B od 20:00 - Erangel, Sanhok

Pro účast v turnaji je potřeba kromě registrace také potvrdit svou účast v turnaji na stránce turnaje v ovládacím panelu kliknutím na POTVRDIT REGISTRACI a to v den konání turnaje od 08:00 do 19:30.

Bodování, tabulka a pravidla turnaje

Za každý kill obdrží hráč a jeho tým 1 bod. Umístění je hodnoceno dle tabulky níže. Všechny killy a umístění zaznamenává admin tým v Google Sheetu, odkaz ZDE. V případě bodové shody se rozhoduje dle těchto faktorů v tomto pořadí: body za killy ze všech her, nejlepší zápas dle celkového počtu bodů, nejlepší zápas podle bodů za killy, počet bodů za killy v posledním zápase, počet bodů za umístění v posledním zápase.

 

 

#1: 20b

#5: 7b

#9: 3b

#13: 1b

#2: 14b

#6: 6b

#10: 2b

#14: 1b

#3: 10b

#7: 5b

#11: 1b

#15: 1b

#4: 8b

#8: 4b

#12: 1b

#16: 1b

 

 

 

V kvalifikacích se hraje 1x mapa Sanhok, 1x mapa Erangel. Turnaj se řídí Obecnými PUBG Mobile pravidly. Zástupce každého týmu je povinný být přítomen na oficiálním Discord serveru, v případě jakýchkoliv potíží (restart hry apod.) se veškeré informace budou udělovat pouze tady!

Celkovou tabulku nalezneš na tomto odkazu.

 

Výhry ve finálovém turnaji

1. místo

4x Trigger se zadní spouští - černý

Jak hrát tento turnaj

Registrace

  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné vaše Game ID, tzn. vaše přezdívka ve hře.
  • Game ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
  • Následně v Ovládacím panelu turnaje kliknete na [ZAREGISTROVAT TÝM], kde vyberete typ týmu a následně vyplníte jméno vašeho týmu a PLAYzone přezdívky vašich spoluhráčů. POZOR: pro účast v turnaji je třeba, aby svou účast potvrdili všichni členové týmu a to kliknutím na potvrzovací odkaz v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Příprava na turnaj

  • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji ovládacím panelu turnaje. Potvrzení účasti je možné v den turnaje od 08:00 do 18:00.
  • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) klikněte na tlačítko "POTVRDIT REGISTRACI". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.

Nalezení soupeře

  • Klikněte v pravém sloupci na "Skupiny", v něm najděte název svého týmu a příslušnou skupinu. Startovací čas vaší skupiny naleznete v harmonogramu výše. Hesla pro hry naleznete v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Nemáte nikoho, s kým by jste si mohli společně zahrát náš turnaj a nebo si jen chcete přečíst novinky ze světa PUBG? Toto a mnohem více naleznete na komunitní facebookové stránce Playerunknown's Battlegrounds CZ/SK a PUBG Mobile Discordu