Skill tournament #3 - Gold/Platinum

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráčiPlayoffVšechny zápasy

Skill tournament #3 - Gold/Platinum

Pravidla
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
18/
16
Hraje se systémem
Double elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje

Finální pořadí

 Konečně jste se i Vy, hráči z goldu a platiny, dočkali svého vlastního turnaje. Můžete zde poměřit své schopnosti se stejně zdatnými jedinci a dokázat, že si zasloužíte být ve vyšší lize!Turnaj se ponese v duchu Double elimination a bude pro 16 hráčů. Hrát začneme od 20:30, ale check in bude možný již od 20:00!

 

Konečně jste se i Vy, hráči z goldu a platiny, dočkali svého vlastního turnaje. Můžete zde poměřit své schopnosti se stejně zdatnými jedinci a dokázat, že si zasloužíte být ve vyšší lize!

Turnaj se ponese v duchu Double elimination a bude pro 16 hráčů. Hrát začneme od 20:30, ale check in bude možný již od 20:00!

Winner bracket (WB) - do čtvrtfinále systém BO1. Dále již BO3

Looser bracket (LB) - pouze BO1

!! Sraz pro všechny na battle.net channelu - playzone !!

Přeji tedy všem hodně štěstí a především zábavy při tomto turnaji.

 

Admin si vyhrazuje právo na změnu pravidel a obsování zápasů.

 

mě to neutáhne net ani komp víš:) to by musel bejt někdo kdo to rozjede a já se pak nacpu:) :rtfm:
stream :) http://www.ustream.tv/channel/fejk doufam, ze to nebude lagovat, bohuzel own3d se mi nedari zprovoznit Pokud na me nezbude misto, tak se pokusim i o naky ten komentar :)
Snad vsichni pochopili, ze je to platinum/gold....takovej Aklainisko (Master) je trosku mimo ^^
ano, kde si byl diamant nebo vys a ted tam abusujes prohry jak dement free winem. Hah trosku kokot :fuckoff:
ego honič :D jak říkal sám na chatu.. chtěl mít ikonku za umístění v profilu.. stejně mu to nevyšlo :D
deti se vzdycky projevi :D normalni lidi si me nevsimali.. ubozaci a posrane lamy uz hodinu pred turnajem breceli :D a breci doted jak se divam... demence lam nikdy nezklame :D
" Ahoj, jsem kokot Aklinisko, kterej se kazdymu smeje, ale pritom sam sem PC zero a totalni zamindrakovana troska. Abych ukazal, jak maximalni idiot jsem, tak jsem celé 3 HODINY pred zacatkem for fun turnaje abusoval prohry na svem druhem accountu, abych se dostal do platinove ligy a mohl hrat. Co cert nechtel, ja jsem takovej curak, ze me to po 3 HODINOVEM snazeni a asi 40 prohrach nechalo v diamantove a admin me tedy poslal do pice, ze nemuzu hrat. Nasledoval pak muj skoro 1-2 hodinovy whine na playzone channelu, kde jsem se snazil povysovat co to slo, ale kazdymu jsem byl stejne jenom pro prdel. Nepochopil jsem, ze se mi vsichni smeji a stale se snazil o velmi slabej flame...." na zaver snaz jenom msg pro Tebe ty ubozaku, ze honit ego si muzes treba u porna, na ktery koukas 24/7. Odeme snad jenom "HAHAHHAHAHAHHAHAHAH!!!!" za to, jak si vyuzil víc nez 5 hodin svyho bezvyznamnyho zivota.... :fuckoff: :fuckoff: :fuckoff: