Smashing Four Tournament #1

smashing four

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráčiSkupinyPlayoffVšechny zápasy

Smashing Four Tournament #1

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
72/
48
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje

Finální pořadí

PLAYzone.cz ve spolupráci s herním studiem Geewa spouští jarní sérii turnajů ve Smashing Four! Připravte se na turnaje o gemy, z kterých se ti nejlepší kvalifikují na Grandfinále konající se v sobotu 15.6. v pražském Zetku. Čekají nás tři měsíční série, ze kterých se ti nejlepší kvalifikují na Grandfinále o atraktivní ceny! Turnaje se budou konat pravidelně každou neděli v 16:00.

 

Neděle 17. 03. 2019 od 16:00 Smashing Four Tournament #1
Neděle 24. 03. 2019 od 16:00  Smashing Four Tournament #2
Neděle 31. 03. 2019 od 16:00 Smashing Four Tournament #3
Neděle 07. 04. 2019 od 16:00 Finále 1. série

Abychom zajistili co nejvíce plynulý průběh, mají hráči povinnost potvrdit svou účast před začátkem turnaje. Díky tomu budou do skupin nalosování pouze hráči, kteří se opravdu na turnaj dostavili. Svou účast musí hráči potvrdit v daném čase (15:00 - 15:30 v den turnaje) kliknutím na nápis "Můj účet", který najdou na stejném místě kde se přihlásili do turnaje (v pravé horní části stránky turnaje) a následně kliknutím na tlačítko Potvrdit účast. 
Vzhledem k systému turnaje a rozlosování skupin není možnost jakéhokoli hráče do turnaje zapsat po ukončení registrací a potvrzování účasti. Počet skupin, hráčů v nich a počet postupujích se bude odvíjet od počtu potvrzených hráčů tak, aby se vždy dalo jasně určit přesně osm hráčů postupujících ze skupin.

 

Odměny za Smashing Four Tournament #1:

 • 1. místo - 100 kvalifikačních bodů a gemy
 • 2. místo - 60 kvalifikačních bodů a gemy
 • 3. místo - 45 kvalifikačních bodů a gemy
 • 4. místo - 35 kvalifikačních bodů a gemy
 • TOP8 - 20 kvalifikačních bodů a gemy

  pozn. počet gemů a jejich rozdělení mezi hráče se odvíjí od počtu hráčů v turnaji
Smashing Four je online, sběratelská, akční PvP strategie, v níž si budujete družinu čtyř hrdinů a bojujete proti jiným hráčům v prostředí jedinečných arén. Každý hrdina je obdařen speciální schopností, kterou je potřeba odemknout, abyste naplno využili jeho potenciál v soubojích, a zdárně tak postupovali jednotlivými arénami až na samotný vrchol. Každá aréna je jedinečná a určitým způsobem ovlivňuje průběh zápasu a vy tak musíte přizpůsobovat svoji strategii měnícímu se prostředí. Hra je dostupná zdarma pro mobilní zařízení se systémy Android a iOS.

 

Registrace do turnaje

Hráč musí být registrovaný na portálu PLAYzone.cz a v profilu mít vyplněné Smashing Four GAME ID (nick, ne unikátní kód). Aby se mohl zúčastnit, musí mít ve hře alespoň level (dosaženou arenu) 3. Registrace končí jednu hodinu před začátkem turnaje, během této hodiny mají hráči povinnost se dostavit do turnajového klanu, jehož název jim bude oznámen skrze soukromou zprávu zde na webu (soukromé zprávy najdete nahoře na stránce vedle vaší přezdívky).

Průběh turnaje

Po uzavření registrací budou hráči náhodně rozděleni do osmi skupin po šesti, v případě menšího počtu hráčů budou rozděleni tak, aby v každé skupině byl stejný počet hráčů. Systémem každý s každým postupně odehrají všechny své zápasy, které mohou najít v záložce "Rozpis základních skupin". Všechny zápasy ve skupině se hrají formátem BO3, tedy na dva vítěžné zápasy. Všechny tyto souboje se odehrají podle seznamu arén níže.

Po odehrání všech zápasů, se určí jeden postupující hráč z každé skupiny. Tito hráči budou nasazeni do playoff (první ze skupiny A proti prvnímu ze skupiny H, první ze skupiny B proti prvnímu ze skupiny G, atd.), kde odehrají svoje zápasy systémem BO3, tedy na dva vítězné zápasy. I v těchto soubojích je pevně určeno pořadí arén, ve kterých se hraje:

Pořadí arén

 • 1.souboj - arena 3 (Orčí tábor)
 • 2.souboj - arena 2 (Čarovný les)
 • 3.souboj - arena 1 (Městečko)

Komunikace s adminem turnaje:

Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje. Po dohrání zápasu má každý hráč 10 minut na případné protesty. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).

Před samotným turnajem všem doporučujeme podrobně nastudovat Turnajová pravidla Smashing Four. Neznalost pravidiel neomlouvá!


Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

 • 1) Registrace
  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
 • 2) Příprava na turnaj
  • Hodinu před turnajem je potřeba přijít do turnajového klanu a dbát pokynů administrátorů.

Chci se zeptat, chci se registrovat do turnaje. Nemám s tím zkušenost tak se ptám. Stačí jen registrace a napsat svůj nick do ID kolonky (Smashing four) ? A jestli jo tak v neděli hodinu před turnajem je třeba ještě něco udělat ?

Zdar. Hodinu pred turnajem prijdes sem na web playzone a potvrdis svou registraci. Zaradi te to tak mezi hrace s potvrzenou registraci. Hodinu nebo pul hodiny pred zacatkem turnaje jiz bude vytvoreny klan, jehoz jmeno obdrzis do zprav tady na webu kam se mas dostavit. Dostavis se tam a pak uz cekas jen nez se zde na webu vytvorit rozlosovani souperu do tabulky a poradi tvych zapasu. Pak uz poporade jen odehravas zapasy :-)

Zdravím,

jen pro ujištění, ID má být napsané číslo ze Smashing Four nebo nick? Díky 

Chci se zeptat jak je to časově rozepsane? Budu mít čas od 17 h mezi tím stihnu odehrát jeden zápas je tam nějaká čekací doba mezi zápasy? Minule byla myslím hodina. Dik

Ahoj, chápu to dobře, že se mi všechny karty v použitém decku vylepší na tu nejvyšší možnou úroveň, jaká bude v zápase povolena??

Ještě jedna věc mám asi podobný problém jako weedcz kdy při registraci na playzone jsem dal jiné jmeno.. jinak ve hře jsem Maňďák mám to i vyplněné v GAME ID tak jestli to mám správně dik za odpověď. 

Čau můžu se regnout nakym způsobem na turnaj v neděli 31 nebo musím čekat až na ten týden......