Smashing Four Tournament #4

smashing four

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráčiSkupinyPlayoffVšechny zápasy

Smashing Four Tournament #4

Pravidla
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
68/
48
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje

Finální pořadí

PLAYzone.cz ve spolupráci s herním studiem Geewa spouští jarní sérii turnajů ve Smashing Four! Připravte se na turnaje o gemy, z kterých se ti nejlepší kvalifikují na Grandfinále konající se v sobotu 15.6. v pražském Zetku. Čekají nás tři měsíční série, ze kterých se ti nejlepší kvalifikují na Grandfinále o atraktivní ceny! Turnaje se budou konat pravidelně každou neděli v 16:00.

 

Neděle 14. 04. 2019 od 16:00 Smashing Four Tournament #4
Neděle 21. 04. 2019 od 16:00  Smashing Four Tournament #5
Neděle 28. 04. 2019 od 16:00 Smashing Four Tournament #6
Neděle 05. 05. 2019 od 16:00 Finále 2. série

Abychom zajistili co nejvíce plynulý průběh, mají hráči povinnost potvrdit svou účast před začátkem turnaje. Díky tomu budou do skupin nalosování pouze hráči, kteří se opravdu na turnaj dostavili. Svou účast musí hráči potvrdit v daném čase (15:00 - 15:30 v den turnaje) kliknutím na nápis "Můj účet", který najdou na stejném místě kde se přihlásili do turnaje (v pravé horní části stránky turnaje) a následně kliknutím na tlačítko Potvrdit účast. 
Vzhledem k systému turnaje a rozlosování skupin není možnost jakéhokoli hráče do turnaje zapsat po ukončení registrací a potvrzování účasti. Počet skupin, hráčů v nich a počet postupujích se bude odvíjet od počtu potvrzených hráčů tak, aby se vždy dalo jasně určit přesně osm hráčů postupujících ze skupin.

 

Odměny za Smashing Four Tournament #4:

 • 1. místo - 100 kvalifikačních bodů a gemy
 • 2. místo - 60 kvalifikačních bodů a gemy
 • 3. místo - 45 kvalifikačních bodů a gemy
 • 4. místo - 35 kvalifikačních bodů a gemy
 • TOP8 - 20 kvalifikačních bodů a gemy

  pozn. počet gemů a jejich rozdělení mezi hráče se odvíjí od počtu hráčů v turnaji

Smashing Four je online, sběratelská, akční PvP strategie, v níž si budujete družinu čtyř hrdinů a bojujete proti jiným hráčům v prostředí jedinečných arén. Každý hrdina je obdařen speciální schopností, kterou je potřeba odemknout, abyste naplno využili jeho potenciál v soubojích, a zdárně tak postupovali jednotlivými arénami až na samotný vrchol. Každá aréna je jedinečná a určitým způsobem ovlivňuje průběh zápasu a vy tak musíte přizpůsobovat svoji strategii měnícímu se prostředí. Hra je dostupná zdarma pro mobilní zařízení se systémy Android a iOS.

 

Registrace do turnaje

Hráč musí být registrovaný na portálu PLAYzone.cz a v profilu mít vyplněné Smashing Four GAME ID (nick, ne unikátní kód). Aby se mohl zúčastnit, musí mít ve hře alespoň level (dosaženou arenu) 3. Registrace končí jednu hodinu před začátkem turnaje, během této hodiny mají hráči povinnost se dostavit do turnajového klanu, jehož název jim bude oznámen skrze soukromou zprávu zde na webu (soukromé zprávy najdete nahoře na stránce vedle vaší přezdívky).

Průběh turnaje

Po uzavření registrací budou hráči náhodně rozděleni do osmi skupin po šesti, v případě menšího počtu hráčů budou rozděleni tak, aby v každé skupině byl stejný počet hráčů. Systémem každý s každým postupně odehrají všechny své zápasy, které mohou najít v záložce "Rozpis základních skupin". Všechny zápasy ve skupině se hrají formátem BO3, tedy na dva vítěžné zápasy. Všechny tyto souboje se odehrají podle seznamu arén níže.

Po odehrání všech zápasů, se určí jeden postupující hráč z každé skupiny. Tito hráči budou nasazeni do playoff (první ze skupiny A proti prvnímu ze skupiny H, první ze skupiny B proti prvnímu ze skupiny G, atd.), kde odehrají svoje zápasy systémem BO3, tedy na dva vítězné zápasy. I v těchto soubojích je pevně určeno pořadí arén, ve kterých se hraje:

Pořadí arén

 • 1.souboj - arena 3 (Orčí tábor)
 • 2.souboj - arena 2 (Čarovný les)
 • 3.souboj - arena 1 (Městečko)

Komunikace s adminem turnaje:

Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje. Po dohrání zápasu má každý hráč 10 minut na případné protesty. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).

Před samotným turnajem všem doporučujeme podrobně nastudovat Turnajová pravidla Smashing Four. Neznalost pravidiel neomlouvá!


Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

 • 1) Registrace
  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
 • 2) Příprava na turnaj
  • Hodinu před turnajem je potřeba přijít do turnajového klanu a dbát pokynů administrátorů.

Super ja prohrál v Playoff protože jsou napsaný pravidla špatně?!! Díky pěkne. Píše se, že z každé skupiny postoupi jeden hráč ja byl druhý. A ještě jsem ae ptal v chatu že jestli postopuje pri stejném vysledku mezi 1 a 2  ten kdo ma lepší skore nebi ten kdo vyhral vzájemný zápas. A bylo mi odpovězeno ze první s lepším skorem. Fakt diky.... Jsem zklamanej.. Mohl jsem se dostat daleko a kvůli špatnému popisu a odpovědi jsem vypadl bez hry... ☹️

Jako Sorry , nechci mluvit za adminy.. ale vis v jaké jsi byl skupině? Tak snad jsi viděl , jestli postupujes , nebo ne.. fakt Sorry , ale skerik fakt nemůže sledovat každého zvlášť aby ti odpověděl!!! Tak si nech nějaký pritloubly kecy , a smir se s tím , ze jsi prohrál. Jsem sice ženská , ale i Ja pochopim , kdy odejit :) :) miromet :)

Už je to skoro týden a ještě jsem nedostal z turnaje ani diamant je to možny? (dostal jsem se do posledních 8 hráčů)