Astralis vs Team Spirit | IEM Katowice 2021

Zápasovník / IEM Katowice 2021 / Astralis vs Team Spirit

Formát zápasu

Skupina A, UB finále

Vítěz postupuje do semifinále play-off, poražený do čtvrtfinále

Mapy

Statistiky

Astralis - logo Astralis K-D +/- K/D K/r D/r
Dánsko - vlajka Lukas gla1ve Rossander 48-52 -4 0,92 0,65 0,71
Dánsko - vlajka Andreas Xyp9x Højsleth 46-51 -5 0,90 0,63 0,69
Dánsko - vlajka Nicolai dev1ce Reedtz 42-50 -8 0,84 0,57 0,68
Dánsko - vlajka Peter dupreeh Rasmussen 42-56 -14 0,75 0,57 0,76
Dánsko - vlajka Emil Magisk Reif 25-50 -25 0,50 0,34 0,68
Team Spirit - logo Team Spirit K-D +/- K/D K/r D/r
Rusko - vlajka Abdul degster Gasanov 59-41 +18 1,43 0,80 0,56
Rusko - vlajka Leonid chopper Vishnyakov 55-40 +15 1,37 0,75 0,54
Rusko - vlajka Nikolay mir Bityukov 58-45 +13 1,28 0,79 0,61
Ukrajina - vlajka Viktor sdy Orudjev 45-36 +9 1,25 0,61 0,49
Rusko - vlajka Boris magixx Vorobiev 41-41 0 1,00 0,56 0,56
Astralis - logo Astralis K-D +/- K/D K/r D/r
Dánsko - vlajka Lukas gla1ve Rossander 21-14 +7 1,50 0,77 0,51
Dánsko - vlajka Nicolai dev1ce Reedtz 16-12 +4 1,33 0,59 0,44
Dánsko - vlajka Peter dupreeh Rasmussen 17-16 +1 1,06 0,62 0,59
Dánsko - vlajka Andreas Xyp9x Højsleth 14-16 -2 0,87 0,51 0,59
Dánsko - vlajka Emil Magisk Reif 13-15 -2 0,86 0,48 0,55
Team Spirit - logo Team Spirit K-D +/- K/D K/r D/r
Ukrajina - vlajka Viktor sdy Orudjev 14-14 0 1,00 0,51 0,51
Rusko - vlajka Nikolay mir Bityukov 18-19 -1 0,94 0,66 0,70
Rusko - vlajka Abdul degster Gasanov 14-15 -1 0,93 0,51 0,55
Rusko - vlajka Boris magixx Vorobiev 14-16 -2 0,87 0,51 0,59
Rusko - vlajka Leonid chopper Vishnyakov 13-17 -4 0,76 0,48 0,62
Astralis - logo Astralis K-D +/- K/D K/r D/r
Dánsko - vlajka Andreas Xyp9x Højsleth 22-19 +3 1,15 0,75 0,65
Dánsko - vlajka Nicolai dev1ce Reedtz 21-21 0 1,00 0,72 0,72
Dánsko - vlajka Lukas gla1ve Rossander 20-21 -1 0,95 0,68 0,72
Dánsko - vlajka Peter dupreeh Rasmussen 17-23 -6 0,73 0,58 0,79
Dánsko - vlajka Emil Magisk Reif 9-19 -10 0,47 0,31 0,65
Team Spirit - logo Team Spirit K-D +/- K/D K/r D/r
Rusko - vlajka Abdul degster Gasanov 25-16 +9 1,56 0,86 0,55
Rusko - vlajka Leonid chopper Vishnyakov 22-18 +4 1,22 0,75 0,62
Ukrajina - vlajka Viktor sdy Orudjev 17-15 +2 1,13 0,58 0,51
Rusko - vlajka Nikolay mir Bityukov 21-20 +1 1,05 0,72 0,68
Rusko - vlajka Boris magixx Vorobiev 17-20 -3 0,85 0,58 0,68
Astralis - logo Astralis K-D +/- K/D K/r D/r
Dánsko - vlajka Andreas Xyp9x Højsleth 10-16 -6 0,62 0,58 0,94
Dánsko - vlajka Peter dupreeh Rasmussen 8-17 -9 0,47 0,47 1,00
Dánsko - vlajka Lukas gla1ve Rossander 7-17 -10 0,41 0,41 1,00
Dánsko - vlajka Nicolai dev1ce Reedtz 5-17 -12 0,29 0,29 1,00
Dánsko - vlajka Emil Magisk Reif 3-16 -13 0,18 0,17 0,94
Team Spirit - logo Team Spirit K-D +/- K/D K/r D/r
Rusko - vlajka Leonid chopper Vishnyakov 20-5 +15 4,00 1,17 0,29
Rusko - vlajka Nikolay mir Bityukov 19-6 +13 3,16 1,11 0,35
Rusko - vlajka Abdul degster Gasanov 20-10 +10 2,00 1,17 0,58
Ukrajina - vlajka Viktor sdy Orudjev 14-7 +7 2,00 0,82 0,41
Rusko - vlajka Boris magixx Vorobiev 10-5 +5 2,00 0,58 0,29