Zápasovník

V této hře aktuálně neprobíhají zápasy.

FIFA 22

Ať už jde o fotbal na ulici, nebo na stadionech, FIFA 21 nabízí více způsobů hraní než kdy předtím – včetně UEFA Champions League a CONMEBOL Libertadores. Další ročník kultovní fotbalové klasiky vychází na tradiční bázi, ale opět s řadou novinek, které se týkají různých herních módu i fyziky samotné hry.

FIFA 22 na Playzone.cz

700
hráčů
15
turnajů
FIFA 21

FIFA 21 vás odmění za kreativitu a kontrolu po celém hřišti

Vytvořte si více gólových příležitostí díky zcela novým dynamickým útočným systémům v rámci dosud nejinteligentnější hratelnosti v sérii FIFA. Projděte si všechny prvky a funkce.

Postarejte se o každý aspekt

Nové prvky a funkce režimu kariéry rozšiřují vaše možnosti při zápasech, přestupech i tréninku, takže máte větší kontrolu nad cestou vašeho týmu na vrchol.

Vyhrávejte i získávejte odměny společně

Užijte si zcela nové způsoby hraní nejoblíbenějšího režimu série FIFA a vybudujte si ve FIFA 21 Ultimate Teamu vysněné mužstvo tvořené hráči z minulosti i současnosti.

Hraní VOLTA FOOTBALL na více způsobů

Společně s přáteli nasajte pouliční atmosféru a předveďte svůj styl v klecích a na hřištích po celém světě v rámci různých forem malé kopané. Více možností, vlastní úpravy, více lokalit.

Bezkonkurenční autentičnost

EA SPORTS FIFA 21 je nejpopulárnější hrou světa, a proto opět nabízí bezkonkurenční autentičnost v podobě více než 30 oficiálních lig, 700+ týmů a 17 000+ autentických hráčů.