Přejít k hlavnímu obsahu

Poker

Poker je nejoblíbenější karetní hrou na světě. Přes 100 miliónů lidí na celém světě se pravidelně baví pokerem při hře s přáteli, v klubech anebo na online herně. Poker v sobě kombinuje prvky strategie, taktiky ale i psychologické aspekty.

O pokeru

Poker je nejoblíbenější karetní hrou na světě. Přes 100 miliónů lidí na celém světě se pravidelně baví pokerem při hře s přáteli, v klubech anebo na online herně. Stamiliony dalších si užívají sledování poker show v televizi.

Poker v sobě kombinuje prvky strategie, taktiky ale i psychologické aspekty. K úspěchu je potřeba rozumět možnostem hry a správně reagovat na protiakce vašich soupeřů. Poker je pestrou strategickou hrou, ale zároveň si zachovává svůj lidský rozměr. Každá situace je jiná v závislosti na tom, proti komu hrajete.


 

Pravidla Poker Texas Hold’em

Poker se vyskytuje ve velkém množství variant - například ‘Five Card Draw’, ‘Omaha’ nebo ‘Texas Hold’em’. Hlavní pozornost je zaměřena na celosvětově nejoblíbenější variantu: Poker Texas Hold’em.

Texas Hold’em Poker se hraje s balíčkem 52 karet. Pokud se chcete rychle a efektivně naučit pravidla Poker Texas Holdem, nejlépe uděláte, když si pustíte toto krátké video.Poker je zábava, strategie a může být i živobytí

Poker je karetní hra, ve které si kromě všech strategií, soustředění a napínavých momentů můžete užít také spousty legrace. Podívejte se na následující video, které předchozí větu jen potvrzuje.

Pokerem se dá při troše snahy dosáhnout i pěkných výdělků. Podívejte se na výsledkový graf jednoho z nejlepších českých online cash game hráčů v ČR, Petra “Hurloon” Jaroše. Jeho čistý profit čítá přibližně $300 000, což ho řadí mezi tuzemskou špičku! Petr Hurloon Jaroš patří rovněž mezi coache PokerStrategy.com, kde naleznete jeho výuková videa.

Přečtěte si články: 

Proč progameři vydělávají v pokeru miliony?
Je možné vydělávat pokerem?

K pokeru také neodmyslitelně patří komunita. Na PokerStrategy.com je největší CZ/SVK pokerová komunita. Na fórech se řeší všechna pokerová, ale i nepokerová témata. Tady je malá ochutnávka z jednoho z PokerStrategy.com fór, které má název “rofl”.

“uživatel původně napsal

Táto handa má príbeh :))) Normálne by som to na turn už zložil po raise súpera ale v tej chvíli som akurát z buchtou u ktorej momentálne prebývam riešil, že je normálne keď vyhodím dresing z chladničky, ktorý je starý 2 mesiace po dátume spotreby pri reraise mi akurát povedala, že som k.k.t, že vyhadzujem jej veci z chladničky :) Asi sa vrátim k bývalej ta bola vždy keď som hral ticho a vyhadzovala veci s chladničky aj 3 dni pred zárukou.”Nejrychlejší cesta na vrchol – učte se poker od nejlepších na PokerStrategy.com

Nejlepším místem, kde se můžete učit poker, je v česko-slovenských podmínkách portál PokerStrategy.com. Na PokerStrategy.com se můžete naučit výherní strategie, které nevyžadují žádné předchozí znalosti – naleznete zde propracovaný vzdělávací program od nulových znalostí až po profesionální úroveň. Jsou zde systematicky zpracované ty nejlepší pochopitelné a účinné strategie pro začátečníky, pokročilé hráče, ale i speciální sekce pro pokerové profesionály, kterou vedou nejúspěšnější cz/sk hráči pokeru.Začněte hrát online poker zdarma s 50$ od PokerStrategy.com

Více než 1 milión lidí doposud začalo hrát poker zdarma s PokerStrategy.com. S jistotou lze tvrdit, že to je jeden z nejlepších způsobů, jak začít pokerovou kariéru.

S PokerStrategy.com můžete začít hrát online poker zdarma a udělat tak první krůčky ve světě online pokeru, aniž byste museli vkládat své vlastní peníze.

  • projít kvízem z některé z našich strategií pro začátečníky a
  • zaregistrovat se na online herně na které začnete hrát
  • Prohlédněte si PokerStrategy.com právě teď.
  • Pro hraní pokeru zdarma klikněte ZDE