.WebGKeďže je možné zápas predohrať, nerobí mi problém ani tento víkend. Cez týždeň hrať nemožem, takže jedine tento, alebo budúcu víkend. Ako to vyhovuje tebe?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 9. 11. 2011 15:04 Trvalý odkaz
Supermario64jj, kludne, co povies napriklad dnes 19/20:00 ?? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 12. 11. 2011 11:37 Trvalý odkaz
Supermario64tak dnes už asi nie, tak možme aj zajtra , ale treba sa ozvať! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 12. 11. 2011 21:07 Trvalý odkaz
.WebGčau, sorry, nebol som tu, budeš mocť dnes? neviem... na čase sa dohodneme, čím skor, lebo hrávam len u babky... tak kedy?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 15:59 Trvalý odkaz
.WebGTak dnes, o 5. prídem a potom čím skor, neviem dokedy tu som, tak sa mi pokús ozvať čím skor, prípadne aj pm, aby som si všimol. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 16:07 Trvalý odkaz
Supermario64dnes 20:00 ako je určené možeš ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 13:50 Trvalý odkaz
.WebGAhoj, dnes nemožem, prehodíme to na stredu, može byť?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 18:42 Trvalý odkaz
Supermario64noo dajme tomu, ok Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 19:34 Trvalý odkaz
.WebGOkolo, cca 18:00-19:00 ešte dopresním, hlavne tu buď... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 20:45 Trvalý odkaz
.WebGTak čo - ako? Si tu, možme to dnes odohrať?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 16. 11. 2011 17:22 Trvalý odkaz
Keďže je možné zápas predohrať, nerobí mi problém ani tento víkend. Cez týždeň hrať nemožem, takže jedine tento, alebo budúcu víkend. Ako to vyhovuje tebe?!
jj, kludne, co povies napriklad dnes 19/20:00 ??
tak dnes už asi nie, tak možme aj zajtra , ale treba sa ozvať!
čau, sorry, nebol som tu, budeš mocť dnes? neviem... na čase sa dohodneme, čím skor, lebo hrávam len u babky... tak kedy?!
Tak dnes, o 5. prídem a potom čím skor, neviem dokedy tu som, tak sa mi pokús ozvať čím skor, prípadne aj pm, aby som si všimol.
dnes 20:00 ako je určené možeš ?
Ahoj, dnes nemožem, prehodíme to na stredu, može byť?!
noo dajme tomu, ok
Okolo, cca 18:00-19:00 ešte dopresním, hlavne tu buď...
Tak čo - ako? Si tu, možme to dnes odohrať?!
Pagination