Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro .WebG

Keďže je možné zápas predohrať, nerobí mi problém ani tento víkend. Cez týždeň hrať nemožem, takže jedine tento, alebo budúcu víkend. Ako to vyhovuje tebe?!

St, 9. 11. 2011 15:04 Trvalý odkaz

čau, sorry, nebol som tu, budeš mocť dnes? neviem... na čase sa dohodneme, čím skor, lebo hrávam len u babky... tak kedy?!

Ne, 13. 11. 2011 15:59 Trvalý odkaz

Tak dnes, o 5. prídem a potom čím skor, neviem dokedy tu som, tak sa mi pokús ozvať čím skor, prípadne aj pm, aby som si všimol.

Ne, 13. 11. 2011 16:07 Trvalý odkaz