Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro .WebG

cus , cez vykend sem chlastal:D zitra taky nemam cas na 20:00 ale bud zitra jakoze uz dnes kolem 11 dopoledne? nebo potom az kolem 23:00?

Po, 28. 11. 2011 01:38 Trvalý odkaz

Mmm, čo tak v piatok okolo 11:10-30, mám vtedy zápas ktorý mi začína o 10:20 tak hneď po ňom by som išiel s tebou, šlo by to?! Nech mám volný víkend.

Út, 29. 11. 2011 16:47 Trvalý odkaz

Ja som si úplne pomýlil čas, hej kámo, ja som mal v piatok školu :D omg... mmm, tak niekedy na víkend, napíš čím skor čas.

Pá, 2. 12. 2011 18:29 Trvalý odkaz