.WebGčau, možeme to odohrať niekedy teraz cez víkend?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 25. 11. 2011 16:16 Trvalý odkaz
glassescus , cez vykend sem chlastal:D zitra taky nemam cas na 20:00 ale bud zitra jakoze uz dnes kolem 11 dopoledne? nebo potom az kolem 23:00? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 01:38 Trvalý odkaz
.WebGČau, mám čas až v piatok, tak dohodnime čas a možme to odohrať... alebo niekedy cez víkend... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 17:21 Trvalý odkaz
.WebGMmm, čo tak v piatok okolo 11:10-30, mám vtedy zápas ktorý mi začína o 10:20 tak hneď po ňom by som išiel s tebou, šlo by to?! Nech mám volný víkend. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 29. 11. 2011 16:47 Trvalý odkaz
glassesmoze byt budu se snazit tady byt Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 1. 12. 2011 00:08 Trvalý odkaz
glassestak co? mam od ted cas Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 2. 12. 2011 13:10 Trvalý odkaz
.WebGJa som si úplne pomýlil čas, hej kámo, ja som mal v piatok školu :D omg... mmm, tak niekedy na víkend, napíš čím skor čas. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 2. 12. 2011 18:29 Trvalý odkaz
glasseshmm tak nedele 20:00? jinak nemuzu Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 2. 12. 2011 21:02 Trvalý odkaz
.WebGSkor by sa nedalo? Hrám len od babky a neveim či tam tak neskoro budem :( Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 3. 12. 2011 14:47 Trvalý odkaz
glassesnapis v kolik tady dneska budes..budu tady do 21:30 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 4. 12. 2011 12:37 Trvalý odkaz
čau, možeme to odohrať niekedy teraz cez víkend?!
cus , cez vykend sem chlastal:D zitra taky nemam cas na 20:00 ale bud zitra jakoze uz dnes kolem 11 dopoledne? nebo potom az kolem 23:00?
Čau, mám čas až v piatok, tak dohodnime čas a možme to odohrať... alebo niekedy cez víkend...
Mmm, čo tak v piatok okolo 11:10-30, mám vtedy zápas ktorý mi začína o 10:20 tak hneď po ňom by som išiel s tebou, šlo by to?! Nech mám volný víkend.
moze byt budu se snazit tady byt
tak co? mam od ted cas
Ja som si úplne pomýlil čas, hej kámo, ja som mal v piatok školu :D omg... mmm, tak niekedy na víkend, napíš čím skor čas.
hmm tak nedele 20:00? jinak nemuzu
Skor by sa nedalo? Hrám len od babky a neveim či tam tak neskoro budem :(
napis v kolik tady dneska budes..budu tady do 21:30
Pagination