.WebGMmm nazdar, ako si na tom s časom, dohráme to nejako dodatočne, napíš nejaký presný termín a dám vedieť či áno alebo nie. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 17:10 Trvalý odkaz
glasseszitra 18:00? ty navrhni :D ty nemas porad cas Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 17:21 Trvalý odkaz
.WebGOk, tak dnes 18:00 TFT Garena tournament room 3, nezabudni prísť! ;-) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 6. 12. 2011 13:56 Trvalý odkaz
glassesjsem tam... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 6. 12. 2011 18:05 Trvalý odkaz
glassess tebou je domluva jak z ..., si aspon vypln icq at se muzeme domluvit, a ne furt tady psat jak kkti Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 7. 12. 2011 14:56 Trvalý odkaz
.WebGHej sorry moc sa ospravedlňujem, vypadol mi net a až teraz mi ho nahodili, šlo by to nejako prehodiť na iný termín? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 7. 12. 2011 17:56 Trvalý odkaz
glassesnavrhni nejaky..ja chodim na ranni.. takze od 15:00 odpo muzu kdykoliv da se rict..kdyz budu vedet dopredu cas si najdu:) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 7. 12. 2011 20:10 Trvalý odkaz
.WebGOk, tak zajtra 16:00 :-) ok? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 8. 12. 2011 17:06 Trvalý odkaz
.WebGBudeš tu?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 9. 12. 2011 12:43 Trvalý odkaz
glassessem tu jestli chces muzeme ted odehrat, mam hodku kolem 4 valim pryc Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 9. 12. 2011 14:52 Trvalý odkaz
Mmm nazdar, ako si na tom s časom, dohráme to nejako dodatočne, napíš nejaký presný termín a dám vedieť či áno alebo nie.
zitra 18:00? ty navrhni :D ty nemas porad cas
Ok, tak dnes 18:00 TFT Garena tournament room 3, nezabudni prísť! ;-)
jsem tam...
s tebou je domluva jak z ..., si aspon vypln icq at se muzeme domluvit, a ne furt tady psat jak kkti
Hej sorry moc sa ospravedlňujem, vypadol mi net a až teraz mi ho nahodili, šlo by to nejako prehodiť na iný termín?
navrhni nejaky..ja chodim na ranni.. takze od 15:00 odpo muzu kdykoliv da se rict..kdyz budu vedet dopredu cas si najdu:)
Ok, tak zajtra 16:00 :-) ok?
Budeš tu?!
sem tu jestli chces muzeme ted odehrat
, mam hodku kolem 4 valim pryc
Pagination